Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Andrzej Gruszka head of communication w HEXE Capital

Do HEXE Capital od początku marca dołączył Andrzej Gruszka. Objął stanowisko head of communication i odpowiada za wsparcie firmy i spółek do niej należących w obszarze public relations i komunikacji. 

Gruszka od 9 lat specjalizuje się w efektywnej komunikacji firm. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations, social media i content marketingu. Przez ostanie pół roku, jako PR & Communication Manager, dbał o wizerunek Elephate – agencji SEO i content marketingu. Wcześniej pracował na stanowiskach managerskich w agencjach MIND i Publicon. Organizował także przez kilka lat cykl konferencji Marketing Progress i był redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie.

W HEXE Capital objął nowo utworzone stanowisko. Odpowiada za komunikację związaną z działalnością biznesową firmy, PR trzech spółek do niej należących: KODA Bots, HEXE Data i FIX MAKERS oraz nadzór nad ich projektami wizerunkowymi. 

HEXE Capital to grupa kapitałowa przekuwająca pomysły w efektywne rozwiązania e-biznesowe. Tworzy firmy z obszaru nowych technologii i marketingu internetowego. W skład spółki wchodzą takie podmioty jak: KODA Bots, Hexe Data, cut2code.com czy bebeli.pl.

czytaj:   Skuteczne strategie marketingowe podbiły Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *