Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Change Serviceplan dla marki BMW

6 września ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change Serviceplan. Kreacja z głównym hasłem „Bądź sobą w najmocniejszym w historii BMW”, podkreśla jedyne w swoim rodzaju połączenie dynamiki i mocy z luksusem. Kampania jest pierwszą odsłoną nowej strategii marki BMW i będzie prowadzona w TV, kinie, prasie, online i social media.

„Pełen pasji, odkrywczy, twórczy, potężny, inspirujący” – taki jest model BMW M760Li xDrive. Równocześnie są to cechy, które charakteryzują jego kierowców. Koncept kreatywny kampanii zrealizowanej przez Change Serviceplan opiera się na przekonaniu, że Klienci BMW sami najlepiej wiedzą, kim są, czego chcą i co jest dla nich najważniejsze. Najlepiej jak będą sobą. BMW ich w tym wspiera. O tym jest najnowsza kampania.

To jedna z najważniejszych kampanii marki w 2017 roku. Wracamy w niej do silnego przekazu o dynamice i osiągach, które są jednymi z głównych filarów marki BMW i łączymy
z jej luksusowym charakterem. BMW wspiera indywidualność swoich Klientów, oferując najwyższej jakości wyposażenie z kolekcji BMW Individual, która pozwala stworzyć własne BMW, odzwierciedlające charakter właściciela – mówi Kacper Studencki, Brand and Customer Connection Manager

Agencja kreatywna Change Serviceplan odpowiada za obsługę BMW w wyniku wygranego przetargu w 2016 roku, do którego została zaproszona w ramach strategicznego partnerstwa Group One z Serviceplan Group. Serviceplan Group odpowiada za markę na 12 rynkach w regionie CEE. Media do kampanii zaplanował dom mediowy Initiative.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *