Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Chciałbyś spróbować innych stylów życia? Teraz możesz!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o robieniu czegoś innego? Jeśli tak, to teraz możesz popróbować swoich sił w ponad 100 profesjach! Możesz wcielić się w artystę, kowala, pasterza, programistę albo piekarza. Wystarczy umówić się na spotkanie z zarejestrowanym mentorem z jednego z 34 krajów i spędzić z nim dzień w pracy.

Społeczność Lifetrampu tworzy ponad 300 mentorów i tysiące użytkowników. Jest to platforma podobna dla couchsurfingu dedykowana stylom życia i karierom.

lifetramp-photo-1

Prototyp serwisu funkcjonuje już od ponad roku. 9 września wystartowała wersja beta, która pozwala w nowy sposób dzielić się swoją pracą i odkrywać odmienne style życia. Wprowadzona tablica z kontentem umożliwia ludziom opisywanie szczegółów tego, co uwielbiają robić, obserwowanie mentorów i profesji oraz wchodzenie w interakcję z innymi.

czytaj:   Recykling to radość dla zwierzaka

lifetramp-screenshot-1

lifetramp-screenshot-2

Uważamy, że w lifetrampingu nie chodzi tylko o zainspirowanie gościa przez mentora. Zazwyczaj też mentor wiele z takiego spotkania wynosi ”, mówi Adam Filipowski, CEO Lifetrampa. “Dlatego zdecydowaliśmy się uprościć proces zostania mentorem i umożliwić bardziej dwustronne funkcjonowanie platformy.”

lifetramp-founder-adam-filipowski

Adam Filipowski, CEO Lifetrampa

Kluczowe funkcje:

+ Obserwuj spersonalizowane treści zależne od twoich preferencji. Kontent wyświetlany użytkownikowi po zalogowaniu zależy od tego, kogo śledzi i jakie profesje go interesują. Zobacz najnowsze posty od Twoich ulubionych mentorów, jak i treści z ponad 80 zainteresowań, typu design, pisanie albo fotografia, które możesz obserwować.

czytaj:   W „dobrą zmianę” wierzy zaledwie 19,2 proc. małych firm

+ Treści mogą być dodawane tylko przez mentorów, ale każdy może wchodzić w interakcje z postami mentorów. Można je polubić, komentować albo udostępnić na innych portalach społecznościowych.

+ Zostanie mentorem jest teraz dużo prostsze. Usunięto ręczną weryfikację, aby uczynić ten proces łatwiejszym i bardziej dostępnym. Po uzupełnieniu swojego profilu w ponad 90%, będziesz miał możliwość publikowania treści o swoim stylu życia i pracy oraz przyjmowania ludzi.