Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Cheat Champ – złam internetowe aplikacje

Cheat Champ to zawody w łamaniu internetowych aplikacji konkursowych organizowane przez bloga My Web Cases. Rozpoczynają się 20 kwietnia o godzinie 13 za pośrednictwem platformy Facebook i będą trwały 48 godzin. logo

W czasie zawodów uczestnicy będą zmagać się ze specjalnie przygotowanymi zadaniami. Mają one imitować prawdziwe konkursy, które można spotkać na co dzień, źle przygotowane zabezpieczenia, czy po prostu zadania do rozwiązania w sposób niestandardowy. Zadania przygotowuje zespół My Web Cases oraz WhyBlack w oparciu o doświadczenia i zjawiska zaobserwowane w sieci.

czytaj:   Zaproszenia. Akceptować czy nie? Infografika

Zawodnicy na złamanie aplikacji i zabezpieczeń będą mieli aż dwie doby. Oczywiście nagrody główne planowane są dla najszybszych, ale każdy uczestnik, który w wyznaczonym czasie poradzi sobie ze wszystkimi etapami, będzie mógł zdobyć nagrody dodatkowe.

Zawody rozpoczynają się 20 kwietnia, jednak już tydzień wcześniej użytkownicy będą mogli rejestrować się za pośrednictwem aplikacji, która zostanie w tym celu zainstalowana na fanpage’u My Web Cases na Facebook. Wszelkie bieżące informacje będą publikowane na wydarzeniu zawodów na Facebooku.

czytaj:   Przebojowy konkurs Huawei

Partnerem zawodów jest zenbox.pl, który zapewnia serwery oraz wsparcie administracyjne.

Więcej informacji znajdziecie na:

– oficjalnej stronie zawodów Cheat Champ: www.cheatchamp.pl/
– blogu My Web Cases – organizatora zawodów: www.mywebcases.com/
– wydarzeniu zawodów na Facebooku: www.facebook.com/events/151700468324831/
– fanpage’u My Web Cases: www.facebook.com/MyWebCases