Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

endorfina events z marką Adidas Woman

Adidas Women realizuje cykl eventów #HereToCreate, adresowany do aktywnych kobiet. Projekt organizuje agencja endorfina events

Projekt ten adresowany jest do aktywnych kobiet, otwartych na nowe sportowe wyzwania. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się w serwisie dedykowanym temu przedsięwzięciu, a następnie — wykonać zadanie postawione przez adidas Women.

Polega ono na udokumentowaniu za pomocą zdjęcia swojej kreatywności w sporcie. Najoryginalniejsze propozycje premiowane są zaproszeniem do udziału w evencie – liczba uczestniczek jest różna w zależności od rodzaju treningu.

czytaj:   Justyna Fabisiak i Filip Morawski w endorfina events

Pierwsza odsłona #HereToCreate rozegrała się w nowoczesnej przestrzeni biurowca tuż nad Wisłą, druga na basenie w Pałacu Kultury i Nauki. Tym razem z kolei za przestrzeń tego wydarzenia posłużył urokliwy ogród botaniczny w podwarszawskim Powsinie.

Od późnego popołudnia do wieczora (w sobotę, 24 czerwca) uczestniczki eventu uczestniczyły w przygotowanym specjalnie dla nich programie — wspólnym treningu sportowym, a także szeregu atrakcji ulokowanych w strefach. Ambasadorką wydarzenia jest Jessica Mercedes, i tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem będzie doradzać oraz wspierać dziewczyny w ich wyczynach.

czytaj:   Top 6 reklam w reżyserii Spike’a Jonze’a

Każda z odsłon projektu odbywa się w kameralnych warunkach i atmosferze zapewniającej uczestniczkom pełen komfort.

Cykl eventów pod wspólnym hasłem #HereToCreate będzie organizowany do jesieni, każdy w innej lokalizacji.

Strona wydarzenia: www.treningi.heretocreate.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *