Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Krzysztof Bednarski Senior Art Directorem w agencji Kalicińscy.com

Do zespołu agencji Kalicińscy.com dołączył Krzysztof Bednarski. Jako Senior Art Director wzmocni kompetencje zespołu kreatywnego, a do jego zadań będzie należała realizacja projektów dla kluczowych klientów agencji.

„Dział kreacji jest w tym momencie największy w historii Kalicińscy.com. Krzysiek stał się bardzo silnym jego uzupełnieniem, co zdążył już udowodnić, ale to jeszcze nie koniec rozwoju zespołu kreatywnego agencji.” – Kuba Kaliciński, CEO Kalicińscy.com

Krzysztof Bednarski ma wieloletnie doświadczenie w działach kreacji. W agencji Kalicińscy obejmuje stanowisko Senior Art Director, a do jego zadań będzie należała realizacja projektów dla kluczowych klientów. Bednarski specjalizuje się w identyfikacji wizualnej oraz motion designie, a jego obecność w Kalicińscy.com pozwoli jeszcze bardziej wzmocnić kompetencje agencji w realizacji zintegrowanych kampanii marketingowych.

„Praca w Kalicińscy.com to dla mnie nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy realizować kampanie, które przyniosą satysfakcję oraz sukcesy naszym klientom, a nam pozwolą na jeszcze większy rozwój i poszerzanie kreatywnych kompetencji.” – Krzysztof Bednarski, Senior Art Director Kalicińscy.com

Bednarski przez ostatnie 2 lata zajmował stanowisko dyrektora artystycznego w Telewizji Kino Polska, gdzie nadzorował dział kreacji. Wcześniej pracował jako motion designer i art director kanałów Filmbox, należących do grupy SPI International. Jest także grafikiem i fotografem. Mocno związany z branżą filmową, m.in. projektował plakaty do cyfrowych rekonstrukcji filmów Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego czy Władysława Pasikowskiego. Jako freelancer współpracował z takimi telewizjami jak MTV, Fox czy TVN Turbo. W wolnym czasie powraca do swoich fotograficznych korzeni, jest m.in. dwukrotnym laureatem konkursu Leica Street Photo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *