Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Michał Gąsior dołącza do zespołu Content Solutions

Zespół agencji Content Solutions rośnie. W czerwcu 2017 r. do ekipy dołączył Michał Gąsior, ekspert z międzynarodowym doświadczeniem, związany z branżą od ponad dekady. Jako CMO firmy, odpowiadać będzie za marketing brandu oraz pion innowacji.

Make the customer the hero of your story

Holistyczne podejście Michała do tworzenia i zarządzania marką współgra z portfolio agencji, realizującej kompleksowe usługi komunikacyjne w obszarze content marketingu (od analizy sytuacji wyjściowej, poprzez stworzenie strategii, aż po jej egzekucję). Jego bogaty zakres kompetencji obejmuje umiejętności analityczne, wiedzę z dziedziny UX i UI, a także kreacji USP oraz zarządzania. Istotną wartością jest również doświadczenie start-upowe, dzięki któremu agencja zintensyfikuje rozwój i wdrożenia nowych narzędzi.

To, co łączy podejście agencji i jej nowego CMO, to nastawienie na biznesowy sukces Klienta. Pod ten cel tworzone są strategie dla brandów i produktów zależnych od Content Solutions. Celujemy w systematycznie poszerzanie Klientom oferowanych przez nas usług oraz produktów ze szczególnym naciskiem na działania contentowe, analityczne i performance marketingowe – mówi Gąsior. Dzięki temu sukces Klienta, definiowany poprzez systematyczne zwiększanie wskaźników i zwrotu z inwestycji, osiągany jest przy mniejszym zaangażowaniu czasu i środków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *