Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wiosna to czas podejmowania nowych wyzwań oraz wyznaczania kolejnych, ambitnych celów. To także bardzo intensywny okres w pracy specjalistów do spraw marketingu, którzy są odpowiedzialni za realizację akcji wspierających sprzedaż. Z myślą o nich Sodexo Motivation Solutions rozpoczyna promocję kompleksowego narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi w biznesie – Sodexo Performance Suite oraz oferty 360° dla Biznesu. 

Sodexo Performance Suite admonkey

Głównym celem prowadzonych działań promocyjnych jest przedstawienie, dostępnego w ramach oferty 360° dla Biznesu, nowoczesnego rozwiązania usprawniającego zarządzanie programami wsparcia sprzedaży. Firma Sodexo Motivation Solutions jest przedstawiana w kampanii jako dostawca kompleksowych i online’owych narzędzi motywacyjnych oraz jako ekspert w zakresie budowania lojalności w biznesie.

Reklamy i advertoriale Sodexo Motivation Solutions pojawiać się będą od połowy marca do połowy czerwca w kluczowych tytułach prasy branżowej i opiniotwórczej m.in. w magazynie Brief, Marketing w Praktyce czy Forbes. Kampania zostanie wsparta dodatkowymi działaniami e-mailingowymi.

Za kreację kampanii w mediach odpowiada agencja Kropka Bordo, zaś za przekazy internetowe agencja Webvariation. Media plan opracował Mindshare. Działania public relations realizuje agencja ConTrust.

Źródło: mat. pras.