Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Perfekcyjne selfie z psem od PEDIGREE®

 MARKA PEDIGREE® WPROWADZA NA RYNEK NOWE GADŻETY FOTOGRAFICZNE –  SELFIESTIX ORAZ APLIKACJĘ, ZAPEWNIAJĄCE NIEZWYKLE PROSTE WYKONANIE PERFEKCYJNEGO SELFIE Z PSEM

Wykonanie perfekcyjnego selfie z psem to niełatwe zadanie. Wiedząc o tym, marka PEDIGREE® wprowadziła na rynek SelfieSTIX – niewielki klips umożliwiający przymocowanie przysmaku PEDIGREE® DENTASTIX™ do górnej części każdego telefonu komórkowego, co ułatwi opiekunom psów wykonanie im super selfie. Nowy SelfieSTIX, stworzony przez agencję reklamową BBDO, jest głównym elementem kampanii PEDIGREE® DENTASTIX™, prowadzonej pod hasłem „Czystość zbliża”. Jej celem jest zapewnienie miłośnikom psów niezawodnego sposobu na zbliżenie się do swoich pupili.

Ludzie uwielbiają robić sobie selfie – w pojedynkę, z przyjaciółmi, a w szczególności z psami” –  powiedziała Dorota Wilczak-Paluch, Brand Manager PEDIGREE®. Prawdziwym wyzwaniem może okazać się jednak skłonienie psa do patrzenia prosto w obiektyw, gdy próbujemy uchwycić idealne ujęcie. Opiekunowie psów, wykorzystując klips SelfieStix, w łatwy sposób mogą przypiąć przysmak PEDIGREE® DENTASTIX™ do swojego telefonu i skupiając uwagę pupila na ulubionej przekąsce, natychmiast uchwycić chwilę wspólnej bliskości – dodała Dorota Wilczak-Paluch.

W ramach globalnej kampanii, marka PEDIGREE® i agencja reklamowa BBDO stworzyły także  mobilną aplikację PEDIGREE® SelfieSTIX, pozwalającą nadać zdjęciom nowy niepowtarzalny wymiar. Aplikacja SelfieSTIX wykorzystuje wyjątkową technologię rozpoznawania twarzy psów, co umożliwia dodawanie różnych zabawnych filtrów.  Psy mogą zyskać zabawny wygląd policjanta, kucharza, przewodnika safari lub nawet kota. Wystarczy użyć aplikacji wraz z klipsem SelfieSTIX, by w łatwy sposób móc się podzielić z rodziną i przyjaciółmi idealnymi zdjęciami. Aplikacja dostępna jest w App Store i Google Play.

czytaj:   Grzegorz Kukuś, Monika Paćkowska i Marcin Panasiuk otwierają Deep Blue Production

Konsumenci mogą zdobyć swój własny klips SelfieSTIX, zakupując specjalnie oznaczone opakowanie przysmaków PEDIGREE® DENTASTIX™ między innymi w wybranych sklepach sieci: Auchan, Carrefour, Intermarche, Leclerc, Netto, Polomarket, Rossmann, Tesco, Żabka. Zestawy promocyjne PEDIGREE® DENTASTIX™  dostępne są również w sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo,  Zoo Karina na Pomorzu, sieci marketów RCMB „MAJSTER”, obecnych w południowo-wschodniej Polsce. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

czytaj:   SMS wspiera fantastyczną sprawę

 

Kampania PEDIGREE® SelfieSTIX obejmuje reklamę, działania w internecie i social mediach, promocję w punktach sprzedaży, a także współpracę z infuencerami. W ramach wsparcia kampanii, influencerzy przygotowali angażujące materiały z wykorzystaniem selfie, zachęcając swoich fanów do dzielenia się z nimi ich własnymi zdjęciami z psami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *