Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Publicis Media wśród Najbardziej Pożądanych Pracodawców w Polsce

Publicis Media, do której należą agencje Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread, otrzymała prestiżowy tytuł Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w Polsce w branży Marketing, reklama, PR.

Wyróżnienie związane jest z wynikami dorocznego badania, które od siedmiu lat realizowane jest przez międzynarodową firmę Antal.

 

W badaniu spontanicznej świadomości „Najbardziej pożądanych pracodawców w opinii specjalistów i menedżerów”, wzięło udział ponad 3300 respondentów z całego kraju, reprezentujących różne branże. Ankietowani wskazywali również silne strony ocenianych marek. Trzy najistotniejsze to wielkość i prestiż firmy, styl zarządzania i kulturę organizacyjną oraz innowacyjność.

 Eksperci, których poszukujemy i zatrudniamy, chcą wiązać się z pracodawcami nastawionymi na rozwój, eksplorację nowoczesnych technologii w marketingu, przygotowanymi do wyzwań, jakie stawia przed naszą branżą błyskawicznie zmieniający się świat komunikacji marketingowej. Wysoka pozycja Publicis Media w rankingu Najbardziej Pożądanych Pracodawców dowodzi, że wizerunek i oferta naszych Agencji dla pracowników stawia nas w pierwszym szeregu instytucji działających na niezwykle konkurencyjnym i dynamicznym rynku reklamy i marketingu – mówi Piotr Piętka, CEO Publicis Media w Polsce.

Anonimowe badanie „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów” zostało przeprowadzone metodą CAWI oraz CATI w terminie 14 listopada 2016 – 26 stycznia 2017.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz