Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Układaj płytki – modułowo. Zobacz, jak stworzyć wnętrze według własnego pomysłu

Niewymiarowe i trudno dostępne powierzchnie nie muszą być aranżacyjnym koszmarem. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie modułowych elementów wykończenia, na przykład płyt wielkoformatowych.

Modułowość to wyjątkowy sposób na stworzenie wnętrza skrojonego na miarę wymarzonej aranżacji. Dzięki wielkoformatowym płytkom ceramicznym różnej wielkości możesz zaprojektować wystrój domu według własnych potrzeb, gdyż płyty wielkoformatowe mają zaskakująco dużo funkcjonalności aranżacyjnych. Mimo dużych gabarytów okazują się niezwykle plastycznym rozwiązaniem: sprawdzają się zarówno jako oryginalna dekoracja ścian w nowoczesnych projektach, jak i element wykończenia w mniej konwencjonalnych wnętrzach.

Płytki ceramiczne – wiele modułów nowoczesności

Kolekcje płytek ceramicznych marki MONOLITH od Tubądzin składają się z kilku funkcjonalnych formatów o grubości 6 lub 10 mm, dostępnych w ramach systemu modułowego. Płytki ceramiczne można ze sobą zestawiać według autorskich pomysłów, uwzględniając w trakcie konfiguracji ich formaty, kolory oraz grubości. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz pewność, że nawet trudno dostępne i niewymiarowe powierzchnie uda się perfekcyjne wykończyć.

Tubądzin, MONOLITH, Epoxy Beige

Prosty montaż płyt wielkoformatowych kluczem do sukcesu

Płytki ceramiczne z najnowszych kolekcji marki MONOLITH od firmy Tubądzin są trwałe i praktyczne – wysoka klasa ścieralności sprawia, że połyskujące w słońcu płytki podłogowe nadają się dobrze do wystroju salonu. Mała liczba fug i plamoodporność to kolejne atuty ceramiki od Tubądzina. Dzięki tym właściwościom płyty wielkoformatowe sprawdzą się jako dekoracja ścian salonu oraz łazienki. Połączenie prostokątnego formatu 119,8×239,8 cm na ścianach z płytkami podłogowymi o wymiarach 119,8×119,8 cm pozwoli uzyskać efekt harmonijnej i przemyślanej aranżacji.

Tubądzin, MONOLITH, Onis

Aranżacja z płytek ceramicznych na miarę Twoich marzeń

Płyty ceramiczne z najnowszych kolekcji MONOLITH umożliwiają rozmaite kompozycje zarówno w przestronnych wnętrzach, jak i w nieco mniejszych pomieszczeniach. Ich uniwersalna i subtelna estetyka sprawia, że warto je zamontować zarówno w mieszkaniach, jak w przestrzeniach użytkowych, na przykład w biurze. Wielki format płytek podłogowych optycznie zwiększy przestrzeń lokalu, szczególnie jeśli przedłużymy jego wykończenie płytkami ceramicznymi na balkonie lub tarasie.

Tubądzin, MONOLITH, Epoxy Graphite & Gray

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *