Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Video rebranding Getin Banku

Dom produkcyjny f25 realizuje dla Getin Banku animacyjne materiały video, które mają wspomóc działania związane z rebrandingiem i ułatwić klientom zapoznanie się z nowymi usługami i wizerunkiem banku.

Na zlecenie banku powstanie w sumie dwanaście animacji, które będą prowadzić klienta przez nowe usługi i sposób obsługi bankowości internetowej i mobilnej. Bank wprowadza między innymi aplikację mobilną, przelewy przez Facebooka lub telefon czy kartę z wyświetlaczem.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=RhSdqjmi7oM’]

Główna animacja – GetinUP Overview, pozwala szybko zapoznać się z najważniejszymi nowikami w korzystaniu z konta bankowego. Oprócz niej powstały trzy tutoriale, umożliwiające poznanie aplikacji mobilnej, managera finansów i interface bankowości on line. Obecnie trwają prace nad kolejnymi ośmioma materiałami, które będą wyświetlane w placówkach banku.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=Ud51Nxbx4Dc’]

Materiały przygotowywane przez f25 to multimedialne ulotki spójne z komunikacją marketingową banku. Przygotowujemy je, aby ułatwić Klientom zapoznanie się z naszą ofertą. Animacje przygotowywane są w 2D i za całość procesu produkcyjnego odpowiada f25 pracując na materiałach dostarczanych przez nasze studio graficzne” – mówi Julia Kohman-Kulisiewicz, Specjalista ds. marketingu w Departamencie Marketingu Detalicznego Getin Banku.


źródło: mat. pras.