Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

VML z Cheetos w kampanii influencer marketingowej

Marka chrupków Cheetos wystartowała z nową modową kampanią pod nazwą Fashionista. Do współpracy w ramach aktywacji zaprosiła trójkę influencerów, którzy wcielą się w projektantów i specjalistów od modowego DIY.

To już kolejna współpraca marki Cheetos z influencerami. Tym razem modowe wyzwanie od bohatera marki Chestera przyjęli: Zuzanna Borucka (TalentMedia), Adrianna Skon (LifeTube) i Naruciak (Golden Coil). Zadaniem każdego z nich jest przygotowanie wyjątkowego ubrania z wykorzystaniem naklejek na ubrania z promocyjnych paczek Cheetos, które są już dostępne do kupienia w sklepach. Zuzanna Borucka przygotuje oryginalną kurtkę jeansową dla swojego brata, Adrianna Skon przygotuje koszulkę dla mamy, a Naruciak podejmie próbę stworzenia „odpimpowanej” bluzy, również dla swojej mamy. O tym, jak na unikatowy prezent zareagowali członkowie rodziny influencerów, będzie można się przekonać w materiałach filmowych na YouTube.

W ramach kampanii powstaną trzy różne materiały filmowe, które dostępne będą na kanałach YouTube influencerów. Pierwszy film ze współpracy z Zuzanną Borucką został już opublikowany na jej kanale: https://youtu.be/36fdDmAQ6JY

Za pomysł kreatywny, realizację kampanii i współpracę z influencerami odpowiada agencja VML Poland. Zdjęcia i produkcję filmową przygotowano we współpracy z domem produkcyjnym Sputnik Studio.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz