Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wakacyjne awanse w KinAds

Firma KinAds awansowała dwie ekspertki odpowiedzialne za obsługę klientów. Awanse są wynikiem długofalowej polityki kadrowej firmy oraz pięcioletnich inwestycji w rozwój zawodowy jej pracowników.

W lipcu awansowały dwie zatrudnione w KinAds kobiety: Joanna Gęziak, dotychczas pracująca na stanowisku starszego doradcy klienta zmieniła stanowisko na account executive, Izabela Jankowska awansowała z doradcy klienta na starszego doradcę klienta.

czytaj:   Potworna IKEA

Joanna Gęziak pracuje w KinAds od ponad dwóch lat. Obecnie odpowiada za współpracę z bezpośrednimi klientami KinAds, w tym z klientami kluczowymi. Joanna współtworzy projekty kampanii reklamowych w oparciu o potrzeby klientów oraz opracowuje prognozy ich przyszłych oczekiwań. Do jej zadań należy także monitorowanie przebiegu trwających kampanii, współtworzenie ich budżetów itp.

Asia2

Izabela Jankowska pracę w KinAds rozpoczęła w styczniu 2014 r. W dalszym ciągu będzie opiekowała się klientami bezpośrednimi, planując dla nich kampanie reklamowe, monitorując ich przebieg i doradzając rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

czytaj:   Leasing ekspresów a dzierżawa ekspresów – czym różnią się obie oferty?

Iza-III

– W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy aktualnie kolejną rekrutację na stanowiska handlowców. Awanse są elementem naszej długofalowej strategii budowania zespołu profesjonalistów – wyjaśnia Kinga Dołęga – Lesińska, prezes KinAds.