Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Agencja Gutenberg Networks Warszawa rozpoczyna współpracę z siecią MediaMarkt

Gutenberg Networks Warszawa, agencja produkcji kontentu reklamowego z Grupy DDB, wygrała przetarg na obsługę marki MediaMarkt na rynku polskim w zakresie projektowania, składu i przygotowania do druku gazetek reklamowych oraz innych materiałów drukowanych.

Do tej pory usługi te były wykonywane w Niemczech przez agencję Redblue Marketing GmbH, należącą do MediaMarktSaturn Retail Group. Ze względu na dużą liczbę oraz wykonywanych projektów oraz symultaniczność prac, jednym z głównych wymogów przetargu była funkcjonalność i możliwość dostosowania do specyfiki MediaMarkt systemu IT do automatyzacji procesu projektowania i składu. Prace nad dopasowaniem systemu do potrzeb klienta zostały już zakończone, z dniem 1 listopada 2018 nowa agencja przejmuje wszystkie prace z tego zakresu.

Celem przeniesienia prac na rynek polski była optymalizacja i usprawnienie procesów. MediaMarkt zaprosił do udziału w przetargu 5 agencji. „Byliśmy pod ogromnym wrażeniem agencji biorących udział w przetargu, ich sprawności, profesjonalizmu oraz stosowanych narzędzi IT wspierających proces projektowania, które – w większości przypadków – zostały opracowane w Polsce przez polskie zespoły. O ostatecznym wyborze partnera zdecydowało bardzo duże doświadczenie, elastyczność oraz narzędzia umożliwiające rozpoczęcie współpracy w bardzo krótkim czasie” – mówi Daria Perzyna, Manager ds. Marketingu w MediaMarktSaturn Polska, odpowiedzialna za projekt.

„Cieszymy się z wygranej tym bardziej, że jest to pierwszy klient Gutenberg Networks Warszawa z branży RTV/AGD w tym obszarze usług, co jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję agencji specjalizującej się w obsłudze sieci retailowych” – mówi Anna Kryszczyszyn, Deputy Managing Director Gutenberg Networks Warszawa.

program afiliacyjny

Dodaj komentarz