Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Anna Lauk w Infinity Media

Do zespołu domu mediowego Infinity Media dołączyła Anna Lauk, która wcześniej pracowała dla First Data

Do zespołu domu mediowego Infinity Media dołączyła Anna Lauk, która wcześniej pracowała dla First Data.

Anna Lauk dołączyła do działu Interactive, w którym jest odpowiedzialna za analitykę w zakresie konsumpcji mediów on-line oraz proponowanie najlepszych rozwiązań reklamowych z obszaru digital dla klientów firmy. Do jej zadań należy również zakup mediów, zarządzanie kampaniami i ich optymalizacja oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych kampanii.

Przed rozpoczęciem współpracy z Infinity Media, Lauk pracowała dla First Data, gdzie zajmowała się telefoniczną obsługą bieżących klientów firmy. Jest absolwentką kierunku Gospodarka Przestrzenna Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie wolnym gra w softball w drużynie Warsaw Diamonds.

Infinity Media to niezależny dom mediowy z kompetencjami w planowaniu i zakupie wszystkich mediów – od Internetu przez prasę, radio, telewizję, outdoor – po ambient. Zespół ekspertów Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego zaplanowania kampanii reklamowej. Infinity Media uzyskał najlepsze oceny aż w 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez „Media & Marketing Polska”. W swoich kampaniach wykorzystuje najskuteczniejsze i najnowsze trendy na rynku, poszukując nieprzetartych jeszcze dróg dotarcia.

program afiliacyjny