Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Aplikacja Skiraport – niezbędny gadżet dla narciarzy

Skiraport to najnowsza wersja aplikacji dla narciarzy dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aplikacja dostarcza kompleksowych informacji o czynnych wyciągach, mapach stoków, transmisjach na żywo z kamer on-line. Jest to jedyna na rynku aplikacja o tak zaawansowanych funkcjach, dzięki którym można lepiej zarządzać czasem spędzonym na stoku. Dostępna za darmo na stronie: www.skiraport.pl

Aplikacja admonkey

Skiraport to aplikacja, która pozwala dosłownie w kilka sekund wyszukać kompleksowe informacje o infrastrukturze w górach (warunkach pogodowych, noclegach, czynnych stokach oraz wypożyczalniach). Jedną z największych zalet Skiraport jest to, że aplikacja wyświetla nagrania z kamer w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że na bieżąco można obserwować warunki panujące na stoku. Aplikacja jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy nart i snowboardu mogą polecać najlepsze stoki, wymieniać się radami i komentować na bieżąco warunki narciarskie.

Aplikacja 2 admonkey
Dane w aplikacji pochodzą z bazy Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, organizacji skupiającej największą liczbę krajowych stacji narciarskich i turystycznych. Stowarzyszenie aktualizuje wszystkie informacje zawarte w aplikacji, dzięki czemu narciarze na bieżąco są informowani o nowych, dostępnych wyciągach i zmianach na górskich stokach.
Aplikacja 3 admonkey
Skiraport jest aplikacją wolną od reklam, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS – można ściągnąć ją za darmo z App Store lub Google Play. Aplikacja dostała nominację w kategorii: najlepsza aplikacja mobilna – sport, w konkursie Mobile Trends Award 2012.

– Aplikacja Skiraport jest dopracowana pod wieloma względami: zawiera wszystkie niezbędne dla narciarza informacje, sprawnie działa i co najważniejsze jest dedykowana na urządzenia mobilne, które narciarz ma zawsze przy sobie. Pod koniec lutego zostanie wydana nowa wersja aplikacji dodatkowo przedstawiająca warunki na polskich trasach biegowych co jest zupełną nowością w obszarze aplikacji mobilnych dla narciarzy – podkreśla Adam Bral z Delta Mind.

Źródło: mat. pras.

program afiliacyjny