w

Artivia.pl wchodzi na rynek video dzięki współpracy z Gato Negro Studio

Internetowa Agencja Prasowa Artivia rozpoczyna współpracę ze Studiem filmowym Gato Negro. Dzięki temu dotychczasowy zakres usług Agencji poszerza się o dostarczanie unikalnych treści video, w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów dotyczące nowych kanałów komunikacji.

Artivia. Pl wchodzi na rynek video dzięki współpracy z gato negro studio

Artivia będzie współpracować z Gato Negro przy realizacji dedykowanych treści video do serwisów tematycznych. W ofercie znajdą się filmy produktowe, instruktażowe, wypowiedzi eksperckie oraz krótkie formy reportażowe przeznaczone do emisji w Internecie. Rozszerzenie usług jest odpowiedzią na potrzeby rynku, który wymaga, aby przekaz był atrakcyjny i łatwy w odbiorze.

„Nawiązanie strategicznej współpracy z profesjonalnym studio filmowym otwiera nam nowe możliwości w zakresie treści proponowanych serwisom internetowym. Nie ma wątpliwości, że treści video są dużo atrakcyjniejszą dla użytkownika formą przekazu niż standardowe artykuły.
Jednocześnie wyprodukowanie profesjonalnego materiału video nierzadko stanowi problem dla redakcji internetowych. Artivia.pl od dziś ten problem rozwiązuje – łącząc nasze doświadczenie
w produkcji treści dla Internetu z profesjonalistami z Gato Negro jesteśmy w stanie zaproponować serwisom filmy o najwyższych standardach, w rozsądnej cenie.” – mówi Tomasz Kabarowski, dyrektor zarządzający Artivia.pl.

Gato Negro to studio filmowe, które realizuje różnego rodzaju formaty video, między innymi filmy wizerunkowe, korporacyjne, dokumentalne, ale także prezentacje multimedialne. Firma realizowała produkcje video między innymi dla Business Ad Network, Butyk.pl czy Menstream.pl.

Internetowa Agencja Prasowa Artivia specjalizuje się w content marketingu, dostarczając profesjonalne treści redakcyjne, fotografie i multimedia na potrzeby klientów – portali internetowych, wydawnictw i agencji PR. Zajmuje się też copywritingiem oraz udziela wsparcia przy powstawaniu i redagowaniu gotowych materiałów.

Nagrody za posty i tweety od organizatorów startup weekend trójmiasto

Nagrody za posty i tweety od organizatorów Startup Weekend Trójmiasto

G(ł)odne dzieciństwo. E-sklepy z miejscem na kampanię społeczną

G(ł)odne dzieciństwo. E-sklepy z miejscem na kampanię społeczną