Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Aula Polska Wrocław z Lepsza Praca

program afiliacyjny

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że LepszaPraca.pl została partnerem wydarzenia dedykowanemu Human Resources organizowanego przez wrocławską AULĘ.

Już 21.09.2016 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu wystąpią prelegenci związani z polskim HR-em! Wśród prelegentów pojawi się między innymi założyciel startupu LepszaPraca.pl – Kamil Paśko, który na AULI wystąpi wraz z Pawłem Kopijer, certyfikowanym konsultantem HR oraz Bartoszem Grajewskim, który od 11 lat wspiera klientów biznesowych w zakresie rekrutacji średniego i wysokiego szczebla, oceny potencjału pracowników oraz budowania zespołów i szkoleń.

Wydarzenie jest dedykowane rekruterom, pracodawcom, studentom oraz entuzjastom HRu, którzy chcą usprawnić swoje działania oraz poznać najnowsze trendy w branży.

Po spotkaniu na uczestników czeka networking oraz darmowa pizza z napojami. Jest to świetna okazja, aby wymienić się poglądami z kolegami z branży, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz oczywiście spędzić wartościowy czas z ciekawymi ludźmi.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia, zapisy: https://www.facebook.com/events/201867586898572/