Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

BezpiecznaTablica – bezpieczeństwo na Facebooku

 

http://www.bezpiecznatablica.pl/

BezpiecznaTablica.pl to nowy produkt, pozwalający właścicielom zabezpieczyć swoje fan page przed atakami pseudofanów, wulgaryzmami oraz niepożądanymi treściami 24 godziny na dobę. Pozwala zapobiegać sytuacjom kryzysowym na tablicach, dając zainteresowanym świadomość, że ich fan page jest bezpieczny, a tocząca się na nim dyskusja posiada merytoryczny charakter.

Program pozwala na monitorowanie Facebooka w czasie niemal rzeczywistym. Skanuje objęte monitoringiem fan page z częstotliwością od 3 do 5 razy na sekundę. Pozwala na automatyczne niepojawianie się wulgaryzmów oraz niepożądanych treści, a także ostrzega o sytuacjach kryzysowych, mających miejsce na wallu poprzez e-mail lub SMS. Do funkcjonalności systemu BezpiecznaTablica.pl zalicza się słownik wulgaryzmów oraz możliwość ustawienia własnych reguł, a także informowanie o nadmiernej aktywności użytkownika lub grupy użytkowników. Niezawodność gwarantuje architektura serwerowa rozproszona na 4 niezależne serwerownie.

BezpiecznaTablica.pl to rozwiązanie dla marketerów prowadzących działania w social media, organizacji publicznych oraz agencji PR. Zapewnia bezpieczeństwo prowadzonych fan page’y oraz pomaga unikać sytuacji kryzysowych.

“Zagadnienie bezpieczeństwa w Internecie jest bardzo często pomijane, podczas gdy aktualnie wystarczy mała grupa przypadkowych osób, by zniszczyć działania budujące markę w sieci przez długi czas. Pomimo tego, że w życiu prywatnym ubezpieczamy siebie w każdym przypadku – nie robimy tego w Internecie. Zagrożenia wobec marek są coraz większe – nasz produkt wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom, gwarantując spokojny sen” – mówi Mateusz Żeromski, dyrektor zarządzający SoftwareFocus.

Program został stworzony przez SoftwareFocus oraz przetestowany przez agencję FuturePR.

 

Źródło informacji: Informacje zlecone Polskiej Agencji Prasowej SA