Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Biznesowy e-learning od Insertu

InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – uwzględniając sytuację przedsiębiorców i specjalistów w czasie epidemii koronawirusa, obniża aż o połowę cenę szkoleń e-learningowych. Tematyka e-szkoleń dotyczy m.in. księgowości, finansów, kadr oraz prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów InsERT. Konieczność pozostawania w domu to dobry moment do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy.

Jak wykorzystać czas podczas przymusowego pobytu w domu? Wielu specjalistów w zarządzaniu biznesem i kompetencjami zawodowymi namawia do zajęć, które dotychczas, w nawale pracy i innych życiowych spraw, były odkładane i spychane na dalszy plan. Dobrze jest wykorzystać ten czas na zdobywanie wiedzy, poszerzanie swoich umiejętności i zawodowych kompetencji. Tym bardziej, że przydadzą się w momencie, gdy okaleczona rzeczywistość gospodarcza zacznie powoli wracać do normalności.

Globalny rynek e-szkoleń rozwija się dynamicznie już od kilku lat i według ekspertów za 5 lat jego wartość znacznie przekroczy 300 miliardów dolarów. Polskie firmy też szybko adaptują się do nowych trendów i lokowane są na 5. miejscu na świecie w wykorzystywaniu e-learningu w organizacjach.*

Od 2010 r. Akademia InsERT udostępnia biznesowe szkolenia skierowane do szerokiego grona odbiorców: właścicieli firm, początkujących przedsiębiorców, kadry zarządzającej, pracowników poszczególnych działów czy studentów kierunków ekonomicznych. Dużą grupę stanowią samodzielni księgowi, a także biura rachunkowe i doradcy podatkowi.

Multimedialne szkolenia dostępne online na platformie e-learningowej w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają zagadnienia z różnych obszarów funkcjonowania firmy. Uczestnicy szkoleń uczą się, jak samodzielnie sporządzać umowy i pisma, uzyskują porady, jak skutecznie sprzedawać, wgłębiają się w tajniki rachunkowości oraz kadr i płac. Ponadto poznają aktualne przepisy prawa dotyczące prowadzenia biznesu, a także dokładnie zapoznają się z obsługą popularnych programów dla firm.

Wśród szkoleń dostępnych w Akademii InsERT znajdują się m.in.: „e-Prawnik 3.0 Umowy i pisma”, „Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT”,  „Zmiany Prawne 2020”, „Rachunkowość bez tajemnic”, a także szkolenia, które krok po kroku przybliżają obsługę poszczególnych programów InsERT, np. „Rewizor nexo krok po kroku” czy „Subiekt GT krok po kroku”.  Wydawcą szkoleń jest InsERT – największy w Polsce, pod względem sprzedanych licencji, producent oprogramowania dla MSP.

program afiliacyjny

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz