Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Bluerank pilotuje Feu Vert w Google

Działania SEO dobrze dopasowane do potrzeb i specyfiki serwisu to skuteczna recepta na sukces w wyszukiwarkach. Jest to możliwe również w tak konkurencyjnej branży jak motoryzacja, o czym świadczą wyniki kampanii SEO realizowanej dla marki Feu Vert przez Bluerank.

Feu Vert to jeden z europejskich liderów branży motoryzacyjnej w dziedzinie obsługi samochodów, oferujący kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych. Z Bluerank współpracuje od prawie 2 lat. Głównymi wyzwaniami i celami, przed którymi stanęliśmy, było zwiększenie ruchu niebrandowego do serwisu z poziomu bezpłatnych wyników wyszukiwania. Nasze działania zmierzały do tego, by więcej osób zainteresowanych branżą motoryzacyjną i usługami świadczonymi przez Feu Vert, na podstawie wysyłanego do wyszukiwarki zapytania, trafiało właśnie do tego serwisu – mówi Jarosław Miszczak, Key Account Manager z Bluerank. Istotny był również wzrost pozycji dla ważnych fraz kluczowych związanych z działalnością Feu Vert, co nie było łatwe ze względu na wysoce konkurencyjny segment e-commerce.

FeuVert2

W wyniku zrealizowanych do tej pory działań udało się o ponad 800% zwiększyć widoczność serwisu feuvert.pl
w wyszukiwarkach. Tym samym pozytywnie wpłynęło to na wzrost rozpoznawalności marki i świadomość jej istnienia zarówno wśród osób zainteresowanych branżą motoryzacyjną, jak i szukających serwisu, części samochodowych czy też opon. Jesteśmy zadowoleni z efektów, które udało się osiągnąć w tym projekcie. Dzięki działaniom prowadzonym przez ekspertów z Bluerank jesteśmy w stanie skuteczniej docierać do naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Wiemy, że obecność w Internecie jest dziś kluczowa i wspiera osiągnięcie sukcesu w biznesie, także tak konkurencyjnym, jak motoryzacja – mówi Dorota Gurbała, kierownik ds. marketingu, Feu Vert.

FeuVert

Dzięki dobrze zaplanowanej kampanii SEO, serwis feuvert.pl obecnie znajduje się w TOP10 wyników wyszukiwania Google.