Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

„Ciekawość” tematem drugiego sezonu Papaya Films Original Series

Drugi sezon oryginalnych treści od Papaya Films ma tym razem motyw przewodni – „Ciekawość”. Do serii dziesięciu odcinków zaproszono najbardziej utalentowanych reżyserów z pięciu kontynentów.

Pierwszy odcinek, którego premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada, to berlińska historia duetu The Apiary, opowiadająca o prywatnej i nieodkrytej przestrzeni. „Proces powstawania filmu był bardzo zabawny. Lily napisała swoją część potajemnie, natomiast ja napisałem swoją, znając jedynie ostatnie zdanie z tekstu Lily. Po pewnym czasie, odkryliśmy je przed sobą. Staraliśmy się wytworzyć ciekawość między sobą już w początkowej fazie projektu.” – opowiada Gavin. Lily Coates i Gavin Youngs pochodzą z Australii, a od kilku lat pracują w Berlinie dla m.in. dla Vice, Calvina Kleina i Samsunga.

Zdjęcia do serii zrealizowane zostały w Singapurze, Chorwacji, Anglii, Niemczech, Brazylii, Gruzji i Hiszpanii. Cztery pierwsze docinki będzie można obejrzeć na facebook.com/papayafilms, a sześć pozostałych na kanale Vimeo Papaya Films.

Pierwszy sezon Papaya Films Original Series zobaczyło 1,5 miliona widzów a odcinki miały ponad 6 tysięcy interakcji w mediach społecznościowych. Seria jest unikalną inicjatywą, która promuje kreatywne możliwości twórców w przestrzeni Internetu i social media.

Papaya Films jest niezależnym domem produkcyjnym, który specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych, fabularnych, krótkometrażowych oraz teledysków. Realizuje swoje produkcje na całym świecie, prowadząc równocześnie biura w Warszawie, Londynie i Nowym Jorku. Jest też pomysłodawcą i organizatorem konkursu dla młodych twórców Papaya Young Directors.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *