Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Codemedia najlepszą średnią firmą na Mazowszu

Firma Codemedia SA zajęła pierwsze miejsce wśród najlepszych firm województwa mazowieckiego w kategorii “Firma średnia” w rankingu “Skrzydła Biznesu 2013” organizowanym po raz czwarty przez “Dziennik Gazeta Prawna”.

W rankingu ogólnopolskim Codemedia SA zajęła 6. miejsce wśród 40 najlepszych polskich przedsiębiorstw. – Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom biznesowym za rozwijającą nas i niezwykle owocną współpracę, dzięki której możliwe było zdobycie tych prestiżowych wyróżnień – mówi Piotr Bieńko, Prezes Zarządu Codemedia SA.

“Skrzydła Biznesu” to projekt skierowany do sektora MSP składający się z rankingu firm, cyklu konferencji oraz merytorycznych dodatków ukazujących się w całym nakładzie Dziennika Gazety Prawnej. Celem rankingu jest wskazanie, wyróżnienie i nagrodzenie firm wiarygodnych i charakteryzujących się najlepszymi wynikami finansowymi.

Codemedia SA wchodzi w skład SMT (dawniej Grupa SMT), wyspecjalizowanej w działaniach z obszarów: komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i e-commerce. SMT jest od kwietnia 2011 notowane na rynku podstawowym GPW w Warszawie. W jej akcjonariacie znajdują się znaczące instytucje finansowe, m.in. Investors TFI oraz Amplico OFE. Część marek SMT (np. iAlbatros) działa w skali międzynarodowej, prowadząc lokalne biura w wielu krajach europejskich (we Francji spółka iAlbatros SAS jest numerem jeden w kategorii optymalizacji i zadządzania wydatkami hotelowymi klientów instytucjonalnych).

Codemedia jest od lutego 2011 r. notowana na warszawskiej giełdzie, na rynku New Connect. W październiku 2011 r. Codemedia połączyła się z domem mediowym Mediasense, rozszerzając swoje kompetencje z obszaru Internet i mobile także w kierunku telewizji. Do grupy Codemedia należą także m.in.: sieć afiliacyjna TradeTracker Poland oraz QUARTIC – firma dostarczająca rozwiązania z segmentu Programmatic Marketing – system Quartic On łączący inteligentny system personalizowanych rekomendacji, DSP, remarketing, system do automatycznego tworzenia i optymalizacji kreacji reklamowych oraz personalizowane e-mailingi.

W gronie klientów Codemedia znajdują się m.in. Polkomtel, TCHIBO Direct, TESCO, Gumtree, Maspex Wadowice (marki: Tymbark, Lubella, Kubuś, Tiger).

źródło: mat. pras.