Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Commerce Sherpas nową agencją e-commerce w ramach Grupy K2

grupa k2

Jacek Celiński pokieruje nową strukturą, której zadaniem jest otwarcie dla Grupy rynków zagranicznych. Pierwszym klientem agencji jest skandynawski producent karmy dla zwierząt z segmentu premium, firma Husse.

Commerce Sherpas służy ekspertyzą z zakresu strategii obecności marek w e-commerce, jak i doradztwa technologicznego. Agencja tworzy również content oraz planuje i optymalizuje ruch na marketplace’ach oraz w kanałach własnych.

Widzimy w usłudze e-commerce’owej nie tylko naturalne poszerzenie kompetencji digitalowych Grupy, ale także możliwość wejścia na rynki zagraniczne – mówi Przemek Żebrowski, współzałożyciel a obecnie  Interim CEO Grupy K2. – To dla nas najważniejsza inwestycja w segmencie usług komunikacyjnych od lat – dodaje.  

Na czele agencji staje Jacek Celiński, managing partner, w przeszłości przez ponad dekadę związany z agencjami Publicis Groupe (Starcom, Next, S&S IS). Za nowy biznes odpowiedzialna jest Patrycja Pietrzyk (head of business development), a rozwój produktu Paweł Matwiejczuk (head of strategy & operations). 

Myślimy o rozwoju biznesu tak samo, jako o budowaniu relacji z naszymi klientami: długofalowo, w oparciu o silne merytoryczne kompetencje i bogate doświadczenie wyniesione z pracy nad globalnymi projektami tworzonymi dla takich klientów jak P&G, Coty, GSK czy Mars – mówi Jacek Celiński – Zdajemy sobie sprawę, że świat e-commerce’u jest bardzo wymagający i ze swojej natury niezwykle konkurencyjny. Wraz ze specyficzną nomenklaturą tworzy to barierę wejścia bądź rozwoju. My jesteśmy od tego, żeby przeprowadzać naszych klientów przez ten świat. W sposób kompleksowy, bez nadmiernej komplikacji tego, co i tak nie jest łatwe – podsumowuje Jacek Celiński. 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *