w ,

Do zespołu IDMnet dołączyła Edyta Wyganowska

edyta wyganowska

Edyta Wyganowska związana jest z grupą ZPR od kwietnia 2010 roku. Obecnie w IDMnet zajmuje stanowisko Account Managera i odpowiada za planowanie i realizacje strategii internetowych, przygotowywanie dokumentacji przetargowych i udział w przetargach oraz opracowywanie strategii mediowych z udziałem wszystkich mediów dostępnych na polskim rynku. 

 

Do jej obowiązków należy kompleksowa obsługa projektów specjalnych – od projektu, jego przeprowadzenia po raportowanie kampanii.

Wcześniej pracowała w Super Expressie na stanowisku Key Account w Dziale Współpracy z agencjami i klientami strategicznymi. Odpowiedzialna była za sprzedaż i tworzenie projektów specjalnych w „Super Expressie”, tworzenie ofert oraz prezentacji, jak również za negocjowanie i tworzenie umów z klientami, obieg dokumentów i ich archiwizacje. Współpracuje z fundacjami, ministerstwami i instytucjami państwowymi, również ze sponsorami, partnerami i mediami. Brała udział w projektach korporacyjnych grupy ZPR reprezentując dwa tytuły prasowe wydawnictwa Murator: Super Express i miesięcznik Zdrowie.

W latach 2008-2009 pełniła funkcję Specjalisty ds. Reklamy w Biurze Reklamy Media4mat, wydawcy „Echo Miasta”, gdzie współpracowała z Klientami Strategicznymi i Domami Mediowymi. Od 2007 roku Edyta Wyganowska była związana z Impact Media – właścicielem Jazz Radia i Radio Kolor, gdzie odpowiadała za planowanie kampanii reklamowych i promocyjnych, sprzedaż czasu reklamowego i projektów sponsoringowych na antenach.

facebook kryzys marki

Negatywny szum: 10 sposobów obrony

teraz widzisz, co dobre. k2 dla cappy 3

Arena Media z budżetem Instytutu Żywności i Żywienia