Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutym 2013

82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% SPADEK liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie! Wkroczyliśmy w erę mobile!

Mobile_trend_conference

Właśnie z tych powodów organizatorzy postanowili przygotować drugą edycję Mobile Trends Conference & Awards, która odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. Konferencja ta, to niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – porusza najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące mobilności, która jest obecnie najszybciej rozwijającym się trendem w technologii. Mobilność to zupełnie nowy rynek dla usług i reklamy, to ogromna szansa dla firm, to nowa generacja MOB, to przejaw wzrastającego komfortu życia i nowoczesności, to wręcz synonim naszych czasów. Mobile Trends Conference ma na celu pokazanie aktualnego stanu tego rynku w kraju i na świecie, najważniejszych trendów oraz ciekawych strategii czołowych graczy zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Biorąc pod uwagę jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza edycja konferencji – tym razem Mobile Trends Conference potrwa aż dwa dni.

Pierwszego dnia (Bussines Day – 21 luty 2013) zaprezentują się specjaliści w temacie szeroko pojętego mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaży), m-learningu, płatności mobilnych oraz mobile advertisingu. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, startupy, venture capitals, business angels, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Drugiego dnia (Development Day – 22 luty 2013) poruszane zagadnienia dotyczyć będą przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Day są skierowane głównie do firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, do programistów tworzących strony (Mobile Web), producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy, agencji reklamowych i mobilnych.

Dlaczego warto wziąć udział w Mobile Trends Conference? Ponieważ podczas tej konferencji zostanie wygłoszonych łącznie aż 22 prelekcje, po 30 minut każda – to aż 11 h czystej wiedzy o szeroko pojętym mobile’u! Swoją wiedzę w tym temacie przedstawią gwiazdy świata mobile z Polski i zagranicy (m.in. z USA i Izraela). A co najważniejsze – każda prezentacja będzie oryginalna, unikalna i innowacyjna – nie zobaczyliście jej na żadnej innej podobnej konferencji!

Ponadto każdego dnia konferencji został zaplanowany czas na networking dla wszystkich jej uczestników, a planowana liczebność słuchaczy to około 300 osób/dzień – kontakty biznesowe nawiązane przez uczestników zeszłorocznej edycji procentują do dziś!

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Nominacje do nagród MTA przyznają dla około 50 różnych firm (15 kategorii + wyróżnienia) – Internauci. Galę swoim głosem uświetni krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent.

A zaraz po gali wszystkich chętnych (uczestników konferencji jak również laureatów nagród MTA) organizatorzy zapraszają na imprezę integracyjną na największym w Krakowie foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu przy dźwiękach muzyki w wykonaniu zespołu M&M – to idealne miejsce na networking i relaks po pełnym świeżej wiedzy o mobile’u dniu.

Więcej informacji na www.MobileTrends.pl

Źródło: mat. pras.