Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

E_misja Interactive 360 dla Herbapolu Lublin

Agencja E_misja Interactive 360 (NuOrder Group) zbudowała serwis dla marki Big Active z portfolio Herbapol Lublin.

Agencja pozyskała zlecenie realizacji projektu w drodze przetargu. Głównym wyzwaniem, z którym zmierzyła się agencja jest obecność dużej konkurencji w tej kategorii produktowej oraz tendencja klientów do zakupu herbaty w tradycyjnych kanałach sprzedaży.

E_misja Interactive 360 wdrożyła na serwisie marki moduł „Akademia Herbaty”, pozwalający edukować konsumentów z zakresu bogatego portfolio produktów marki Big Active.

Agencja zaimplementowała także rozwiązania mające za zadanie budowę konwersji klientów do platformy e-commerce marki Big Active. E_misja interactive 360 jest również odpowiedzialna za przeprowadzenie kampanii performance marketingowej budującej ruch na serwis.

Nowy serwis marki Big Active, dostępny pod adresem www.big-active.pl ma za zadanie zrealizować główne cele postawione przed agencją przez klienta – wzrost wizyt pochodzących z ruchu organicznego do poziomu 10 tysięcy miesięcznie, wydłużenie średniego czasu odwiedzin do 4 minut oraz znaczne obniżenie współczynnika bouncing rate, a także zwiększenie konwersji klientów z serwisu do platformy e-commerce marki dostępnej pod adresem www.smacznaherbata.pl

Źródło: mat. pras.