w ,

Garnki od Magdy Gessler w internecie

Divante przygotowało sklep internetowy i zrealizuje kampanię sprzedażową nowej marki.

Magda Gessler stworzyła markę MG home, o której mówi od wymagającej dla wymagających. Na markę MG home składają się: cztery profesjonalne linie garnków i rondli, dwa rodzaje patelni do smażenia, podgrzewania, grillowania oraz wykańczania dań, noże, eleganckie akcesoria kuchenne – zarówno ze stali nierdzewnej, jak i z wysokiej jakości ekologicznego bambusa.

Garnki od magdy gessler w internecie

Stworzyłam produkty, które każdemu pomogą i uprzyjemnią czas spędzany w kuchni. Pozwolą cieszyć się gotowaniem i doceniać wyjątkową atmosferę posiłków przygotowanych w domu. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby na co dzień otaczały mnie nie tylko funkcjonalne, ale ładne i trwałe przedmioty. Chciałabym, żeby garnki MG home stały się prawdziwą wizytówką eleganckiej i nowoczesnej kuchni – mówi Magda Gessler.

Produkty marki MG Home – w zestawach jak i pojedyncze sztuki – dostępne będą w sieciach: Makro Cash and Carry, Media Markt, Alma, Piotr i Paweł i Carrefour. Marka uruchomiła również własny sklep internetowy www.mghome.com.pl, w którym dostępne są wszystkie produkty MG home.


źródło: divante.pl

Admonkey patronem medialnym marketing automation day

AdMonkey patronem medialnym Marketing Automation Day

Posadz-drzewo_strona-glowna

Jak zaangażować 1,29 mln uczestników nie używając mediów? Case study akcji „Posadź drzewo”