Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Gemius na ecommerceSTANDARD

Konferencja ecommerceStandard odbędzie się w Sound Garden Hotel w Warszawie w dniach 19 i 20 września. Będzie to wydarzenie skierowane do ekspertów i praktyków ecommerce.

Tegoroczna konferencja ecommerceSTANDARD będzie już ósmą edycją wydarzenia internetSTANDARD, znanego w branży internetowej i marketingowej. Hasło tegorocznej edycji brzmi „O krok przed konkurencją”.

Podczas konferencji wystąpi Mateusz Gordon, ekspert Gemiusa od ecommerce. Opowie o najnowszych trendach w zachowaniu konsumentów jak również o rozwoju rynku handlu elektronicznego. Porówna rynek e-handlu w Polsce do Amerykańskiego, Azjatyckiego i Europejskiego. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się, na jakim etapie rozwoju znajdują się rodzime e-sklepy oraz czego możemy się nauczyć od innych, a czego inni mogą nauczyć się od nas.

W czasie dwóch dni sesji i wykładów praktycy i analitycy e-biznesu przeprowadzą ponad 20 różnych prezentacji. Omówiona zostanie tematyka polskiego i światowego e-handlu, nowych trendów i wzrostu znaczenia urządzeń mobilnych w ecommerce.

Konferencja ecommerceSTANDARD to dwudniowe spotkanie odbywające się 19 i 20 września 2013 roku w Sound Garden Hotel przy ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie. Gemius jest partnerem przedsięwzięcia.

źródło: mat. pras.