Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Gemius wzmocni wizerunek w mediach

program afiliacyjny

Natalia Osica, była rzeczniczka prasowa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, dołączyła do zespołu Gemiusa. Jako dyrektor ds. komunikacji z mediami jest odpowiedzialna za budowanie wizerunku i rozpoznawalności Gemiusa w polskich i zagranicznych mediach.

Natalia Osica

Natalia Osica pracuje w branży PR od 2006 roku. Przez ostatnie cztery lata odpowiadała za strategię komunikacji, koordynację i realizację wszystkich działań z zakresu media relations dla Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i jej wydziałów zamiejscowych. Za jakość materiałów prasowych, promowanie ekspertów z uczelni i zaangażowanie we współpracę z mediami otrzymała wyróżnienie serwisu Nauka w Polsce, Polskiej Agencji Prasowej („Popularyzator Nauki 2010”). Dla uczelni zdobyła nagrody w obszarze działań komunikacyjnych, w tym Złoty Spinacz 2012 w kategorii „PR korporacyjny”. Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencji Lighthouse Consultants.

Natalia Osica aktywnie działa w obszarze komunikacji naukowej. Jest wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Głównej Handlowej i Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Z wykształcenia jest socjologiem (absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW).

Źródło: mat. pras.