Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Get Cyber. Zostań współtwórcą konferencji Cyberresearch 3.0

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii zaprasza do składania propozycji wystąpień na trzecią edycję konferencji Cyberresearch.

logo_ptbrio_rgb

„Od trzech lat organizujemy konferencję, której celem jest pokazanie, jak ważnym komponentem internetowej rewolucji w biznesie są badania. Styczność z e-commerce, serwisami społecznościowymi, portalami i stronami internetowymi to codzienność zdecydowanej większości konsumentów. Bez wiedzy o ich postawach i preferencjach w cyberprzestrzeni nie ma współczesnego marketingu.” – mówi Robert Zydel, przewodniczący Rady Programowej konferencji.

czytaj:   Szukamy zwykłych bohaterów. Druga edycja akcji BPH

Cyberresearch to odbywające się od 2011 konferencje badawcze, prezentujące zarówno innowacje, jak i golden standards badań online. Konferencje są platformą wymiany doświadczeń środowiska badawczego i marketingowego. Wśród prelegentów znajdują się klienci korzystający z badań, badacze z agencji badawczych, domów mediowych, a także przedstawiciele działów marketingui agencji interaktywnych.

Ważnym celem Cyberresearch jest podsycanie innowacyjności badaczy i stymulowanie rozwoju badań online.

czytaj:   Spektakl teatralny online? A może koncert na Snapchacie? Czy instytucje kultury dbają o #hasztagi?

„Program naszej konferencji jest wyłaniany przez Radę Programową spośród nadesłanych propozycji wystąpień. Co roku dostajemy kilkadziesiąt ciekawych zgłoszeń, spośród których wybieramy kilkanaście, poruszających najważniejsze zagadnienia sfery online. W tym roku został jeszcze tydzień aby zostać współtwórcą Cyberesearch 3.0. Serdecznie do tego zachęcam” – dodaje Zydel.

W skład Rady Programowej konferencji Cyberresearch 3.0 weszli: Robert Zydel (PTBRiO i Saatchi&Saatchi), Janusz Sielicki (PTBRIO), Patrycja Tomczyk-Serafin (Sandoz), Agnieszka Wiśniewska (Onet), Michał Rybkowski (UPC), Albert Hupa (IRC), Grzegorz Berezowski (180heartbeats).

czytaj:   Akademia Duckie Deck w Centrum Nauki Kopernik - ruszają zapisy

Tegoroczna edycja konferencji Cyberresearch odbędzie się w dniach 18 i 19 kwietnia w Warszawie. Termin nadsyłania propozycji wystąpień mija 23 stycznia 2013 r. Więcej informacji na www.ptbrio.pl/cyberresearch


Źródło: mat. pras.