w

Global Day of Coderetreat w PGS Software

Global day of coderetreat w pgs software

18 listopada we wrocławskiej siedzibie PGS Software odbędzie się spotkanie w ramach międzynarodowego wydarzenia, Global Day of Coderetreat. W tym dniu organizowanych jest ok. 200 wydarzeń, w ponad 100 miastach na świecie, dedykowanych wszystkim tym, którzy interesują się nowymi technologiami.

Global Day of Coderetreat to całodniowe, intensywne warsztaty programistyczne skupiające się na fundamentach kodowania. Jest to świetna okazja do doskonalenia umiejetności w przyjaznej atmosferze, bez napięcia i pośpiechu, towarzyszącego komercyjnym projektom. W tym dniu programiści mogą zrzucić presję, której doświadczają w pracy i poświęcić się czystej przyjemności tworzenia kodu.

Celem spotkania jest przetestowanie jak największej liczby rozwiązań problemu Game of Life Johna Conwaya. A wszystko po to, by ulepszać proces powstawania kodu. Podczas warsztatów uczestnicy programują w parach, które są zmieniane w cyklach 2-godzinnych.

W tym roku spółka PGS Software oficjalnie dołączyła do inicjatywy Global Day of Coderetreat i zaprasza wszystkie zainteresowane programowaniem osoby do podnoszenia swoich umiejętności. Lata doświadczenia, ani język programowania nie mają znaczenia, jeśli chcesz wspólnie testować różne technologie i techniki, jesteś mile widziany.
Global Day of Coderetreat – 18 listopada 2017, godz. 8:30, CH Wroclavia, ul. Sucha 3, Wrocław.

Wydarzenie jest bezpłatne. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy wciąż trwają. https://softwaretalks.pl/wydarzenia/global-day-coderetreat/

Więcej informacji o wydarzeniu: http://coderetreat.org/
Sponsorzy nagród: JET Brains, RevDeBug, FrontendMasters, OzCode, DotNETmaniak, Wrocław .NET User Group.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarobki w start-upach - wskazówki dla właścicieli mikro i małych firm

Zarobki w start-upach – wskazówki dla właścicieli mikro i małych firm

Krzysztof bednarski senior art directorem w agencji kalicińscy. Com

Krzysztof Bednarski Senior Art Directorem w agencji Kalicińscy.com