Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

GoldenSubmarine inspiruje przez Pinterest

GoldenSubmarine uruchomiło swoje konto w serwisie Pinterest.com. Na czterech tablicach agencja będzie przypinać najciekawsze projekty, kreacje oraz własne inspiracje. Materiały pochodzące od GoldenSubmarine można zobaczyć pod adresem http://pinterest.com/goldensubmarine/.

screengoldensub

– Pinterest znalazł już w Polsce oddane grono odbiorców. Ludzie szukają tam ciekawych inspiracji, idei wyrażonych zdjęciami czy projektami graficznymi. Naszymi materiałami chcemy zainspirować innych, a przy okazji pokazać co daje nam kreatywne paliwo do pracy – mówi Tomasz Danielewicz, dyrektor kreatywny w GoldenSubmarine.

Piny GoldenSubmarine są zgrupowane na czterech tablicach. Na Mobile znaleźć można wizualizacje aplikacji mobilnych autorstwa GoldenSubmarine. Pod każdą z nich jest link, który pozwoli na jej ściągnięcie i wypróbowanie. Infographics zawiera najlepsze infografiki dotyczące marketingu interaktywnego z serwisu www.360interactive.pl zarządzanego przez agencję. Tablica Web design zawiera projekty serwisów www autorstwa GoldenSubmarine. Na czwartej tablicy Inspirations co miesiąc jeden art director z zespołu GoldenSubmarine będzie przypinał zdjęcia i grafiki, które inspirują go do tworzenia ciekawych rozwiązań. W lutym swoje inspiracje przypina senior wideo&art director Michał Adamczyk.


Źródło: mat. pras.