Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Gra z Rzeszowa numerem jeden w rankingu Google Play

Gra „Przyznaj się” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych gier na urządzenia mobilne w Google Play, wyprzedzając takie gry, jak Pou, czy Super Mario.

W Sklepie Google Play można pobrać 2,8 mln aplikacji i gier na smartfony oraz tablety. Do najbardziej znanych aplikacji jak Facebook, Snapchat, czy Pokemon Go, dołączyła również gra „Przyznaj się”. Wyróżnienie rzeszowskiej appki wśród milionów pojawiających się z całego świata, pokazuje globalny potencjał jaki posiadają młodzi twórcy innowacyjnych rozwiązań z Podkarpacia.

Simplicity Games to firma, która powstała w 2014 roku i zatrudnia około 10 osób.

„Przyznaj się” jest kolejną propozycją firmy Simplicity Games. W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje znajdują się w czołowej setce. Można tam znaleźć gry: „Czółko”, „Co jest grane?” czy flagową „Zgadnij co to?”
„Przyznaj się” to gra imprezowa na smartfony i tablety dla kilku osób.

Zasady są proste: trzeba odczytać pytanie a gracze, których ono dotyczy przyznają się i wykonują polecenie. Swoim charakterem zabawa przypomina popularne wśród młodych: Butelkę, Prawda czy wyzwanie.

Dotychczas można było obserwować jak młodzi ludzie siedząc w swoim towarzystwie, byli wpatrzeni w smartfony. Dzięki grom od Simplicity Games, mogą razem spędzać czas na wspólnym poznawaniu się i zabawie w nowoczesny sposób.