Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Infografika “Nadaj kolorytu świątecznemu mailingowi”

Firma FreshMail stworzyła infografikę z email marketingowymi świątecznymi poradami. Infografika została stworzona, aby marketerzy tworzący w grudniowym okresie newslettery i mailingi mogli skorzystać z dobrych rad i dzięki ich zastosowaniu nie zginąć w świątecznym natłoku maili.

Grudzień to oprócz świątecznej atmosfery czas wzmożonych akcji marketingowych. W tym okresie wysyłane są zarówno promocyjne mailingi ofertowe jak i różnego rodzaju życzenia świąteczne. FreshMail wydał właśnie infografikę z dobrymi świąteczno-mailingowymi radami. Specjaliści od email marketingu radzą o czym pamiętać tworząc gwiazdkowy mailing czy newsletter i jak zabłysnąć świąteczną kreacją.

Maila dobry początek

Temat wiadomości oraz preheader, czyli tekst widoczny w niektórych skrzynkach, zaraz za tematem w ogromny sposób decydują o otwarciu maila. Tak ważny jest więc odpowiedni dobór słów. Cenną wskazówką z infografiki jest informacja o używaniu symboli.

Newsletterowe tajniki

Graficzne inspiracje, dobór koloru i królewska treść to kolejne elementy grafiki, z którymi warto się zapoznać. Ostatni rozdział “świąteczne bajery mailingowe” sugeruje, żeby puścić wodze fantazji i sprawić, aby Twój mailing został na długo zapamiętany.

Mailingi świąteczne

FreshMail infografikę stworzył korzystając ze swego 5-letniego już doświadczenia zarówno mailingowego jak i doradczego. Warto więc sprawdzić na co uwagę zwracają specjaliści i zastosować się do ich rad.

Świąteczna infografika

źródło: mat. pras.