Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kampania Pożyczki Ekspresowej Banku Pekao

Wystartowała najnowsza odsłona kampanii Pożyczki Ekspresowej w Banku Pekao. Spot reklamowy emitowany w telewizji ukazuje zalety kredytu polecanego przez przyjaciół, zgodnie z hasłem „Wybierz pożyczkę w Banku Pekao SA, bo jest sprawdzona przez rodzinę i znajomych”.

źródło: youtube.com

Kampania Pekao obejmuje spoty telewizyjne, nośniki BTL oraz promocję w wewnętrznych kanałach banku. Główne hasło reklamowe: „Wybierz pożyczkę w Banku Pekao SA, bo jest sprawdzona przez rodzinę i znajomych” jest nawiązanie do badań Banku, z których wynika, że aż 90% osób które zaciągnęły Pożyczkę Ekspresową faktycznie poleciłoby ją swoim bliskim.

Spot reklamujący ten produkt jest zrealizowany w technice poklatkowej. Takie rozwiązanie było już wcześniej zastosowane przy kręceniu reklamy Eurokonta Mobilnego. Za przygotowanie spotu odpowiadają Agencja RSCG oraz dom produkcyjny Dynamo. Reżyserami są Adela Kohler i Ithyle Griffiths, a nad zakupem mediów czuwał MediaCom Warszawa.

 

 

Dodatkowe informacje o Pożyczce Ekspresowej można uzyskać na miniserwisie : www.pozyczka-gotowkowa.pekao.com.pl. Strona jest dostępna również na urządzeniach mobilnych. Strona została stworzona przez  GoldenSubmarine.

Cała kampania marketingowa Banku Pekao będzie trwała 5 tygodni.

[/caption]