w

KERRIS współpracuje z Briefem

Agencja interaktywna KERRIS rozpoczęła współpracę z Briefem. Do zadań agencji należy przygotowanie identyfikacji graficznej oraz zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej 6. edycji rankingu „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”.

Za obsługę klienta odpowiada Maciej Makowski, Account Director w KERRIS Group, a projekt graficzny przygotowuje Krzysztof Nikiforuk, Art Director.

Ranking “50 najbardziej kreatywnych w biznesie” magazynu „Brief” to zestawienie 50 kreatywnych Polaków, którzy szczególnie w minionym roku wykazali się nieszablonowym myśleniem, stworzyli oryginalne projekty, bądź też na nowo odkryli potencjał, wydawać by się mogło, dawno wyeksploatowanego sektora. W rankingu znajdują się osoby prowadzące biznes na różną skalę i w różnych obszarach. Część z nich już teraz może pochwalić się dużymi osiągnięciami, inni dopiero wkraczają na rynek, chcąc sprzedać swój ciekawy pomysł. To, co łączy wszystkich wyróżnionych, to kreatywne podejście do biznesu, dzięki któremu mogą być zawsze o krok przed konkurencją. Wyniki szóstej już edycji rankingu poznamy 7 marca podczas uroczystej gali.

[podobne_Brief]

Nowe, niesamowite plakaty nasa. Rejs dookoła wszechświata czas zacząć!

Nowe, niesamowite plakaty NASA. Rejs dookoła Wszechświata czas zacząć!

Telekomunikacja i retail na czele największych marek w tv

Telekomunikacja i retail na czele największych marek w TV