Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Konferencja Marketing Progress – klucz do skutecznej strategii marketingowej

program afiliacyjny

Jak sprawić, by firma osiągnęła sukces? Odpowiedź wydaje się prosta – dzięki skutecznej strategii marketingowej. Łatwo powiedzieć, trudniej opracować dokument wyznaczający precyzyjnie sformułowane kierunki rozwoju danej organizacji. Odpowiedź na to pytanie bę-dzie można jednak poznać w trakcie II edycji konferencji Marketing Progress: skuteczne stra-tegie marketingowe, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 12-13 czerwca 2014 roku.

Podczas dwudniowego spotkania dla specjalistów od szeroko rozumianej komunikacji, zgromadzeni eksperci opowiedzą m.in. o tym jak budować strategię marketingową, w jaki sposób pozyskiwać klientów przy użyciu najnowszych narzędzi internetowych, wykorzystywać niestandardowe formy oraz narzędzia komunikacyjne w strategii marketingowej firmy czy tworzyć plany komunikacji w mediach tradycyjnych i 2.0.

Na sali Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu prelekcje wygłoszą między innymi: Ne-stor J Portillo (Microsoft), strateg Maciej Tesławski, Jerzy Owsiak (WOŚP), Jan Hartman – filozof i bioetyk, Paweł Tkaczyk z Midea, Natalia Hatalska (Hatalska.com), Bartłomiej Rak (Socjomania.pl), Krzysztof Ibisz – prezenter i dziennikarz telewizyjny, Marcin Kalkhoff (branddoctor.pl) czy Edward Mężyk z Hicron. Wydarzenie poprowa-dzi Rafał Motriuk, wieloletni dziennikarz BBC World Service w Londynie oraz Polskiego Radia w Polsce.

Konferencję podzielono na dwie części. Czwartek, 12 czerwca, będzie dniem inspirujących case studies oraz rozważań na temat skutecznych strategii marketingowych. W tym czasie uczestnicy konferencji zapoznają się między innymi z wynikami badań dotyczących wdrażania strategii marketingowej w firmach. Z kolei piątek poświęcono głównie narzędziom przydatnym w pracy specjalisty ds. marketingu i komunikacji. Nie zabraknie również wystąpień na temat budowania reputacji firmy czy personal brandingu.

Wydarzenie zostało także wzbogacone o cykl warsztatów, dających szansę zdobycia praktycznych umiejętności, które z powodzeniem będzie można wykorzystać w co-dziennej pracy.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie wydarzenia.

Opłata konferencyjna wynosi:

  • 499 złotych netto, przy zapisie i płatności do 30 kwietnia,
  • 699 złotych netto, przy zapisie i płatności do 31 maja,
  • 899 złotych netto, przy zapisie i płatności do 11 czerwca.