Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

LOCAL HEROES X #SEXEDPL w showroom.pl

Wraz z premierą książki „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” do sprzedaży wchodzi specjalna mini kolekcja stworzona w kolaboracji Local Heroes x #Sexedpl. We współpracy bierze udział także Showroom.pl.

Tylko i wyłącznie tam będziecie mogli kupić różowy tshirt, głoszący hasła tolerancji i miłości. Dzięki tej współpracy misja otworzenia Polaków na temat edukacji seksualnej może wyjść na jeszcze szersze wody. Oby!

O ruchu #Sexedpl stworzonym przez Anje Rubik jest już bardzo głośno. Local Heroes to topowa marka polskiego streetwearu, w której zakochani są młodzi ludzie. Showroom.pl wsławia na arenie międzynarodowej młodych polskich projektantów. Połączenie sił tych 3 marek, bo tak możemy o nich mówić, to połączenie głosów pokolenia, które chcą walczyć w słusznej sprawie.

czytaj:   Bleed for the throne - oddaj krew [kampania Inea +HBO]

Kolekcja składa się z 5 produktów. Specjalnie zaprojektowane nadruki głoszą hasła tolerancji, miłości i samoakceptacji, co jest jednym z głównych przesłań kampanii #Sexedpl. „Love has no gender”, „Let’s talk about sex” – takie komunikaty na ubraniach mają na celu zwrócenie uwagi na problem stereotypów edukacji seksualnej w Polsce.

Misją #Sexedpl jest aktywne działanie, dzięki któremu w dynamiczny oraz dostępny sposób będzie możliwa integracja Polek i Polaków, jednocześnie poszerzając ich wiedzę na temat świadomej aktywności seksualnej. Wszystkie działania zmierzają do unikania fali hejtu, homofobii i braku tolerancji w społeczeństwie. Jeśli nastolatkowie nie będą zastraszani własną naturą i pozbawieni możliwości poznawania samego lub samej siebie, otworzą się także na innych. W pełni popieramy i podziwiamy działania Anji. Tym bardziej cieszy więc ciągły rozwój ruchu #Sexedpl, czego kolejnym dowodem jest kolaboracja z Local Heroes i Showroom.pl.

czytaj:   Kampania społeczna Anji Rubik i Dziewuchy Dziewuchom

Zostań częścią ruchu #sexedpl!
Kolekcja dostępna do kupienia jest na platformie Showroom.pl, a całkowity dochód ze sprzedaży przekazywany jest na Fundację Anji Rubik Sexedpl.

https://www.showroom.pl/d/sexedpl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *