Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Marka Xylorin w sieci

Należąca do Omega Pharma marka Xylorin będzie promowana przez interaktywną agencję mediową K2 Media, która zaplanuje i przeprowadzi dla niej działania SEM i SEO.

W ramach zimowej kampanii promującej Xylorin – lek na katar, przeprowadzone zostaną działania w sieci reklamowej Google oraz w wybranych serwisach o tematyce zdrowotnej. W kampanii zostanie wykorzystany także display – kreacje bannerowe będą emitowane w modelu RTB. Internauci będą skierowani na stworzą specjalnie na potrzeby kampanii stronę www.xylorin.pl

W ramach kampanii zostaną przeprowadzone również działania na Facebooku, za których strategię i przeprowadzenie odpowiada zespół K2 Social.

Kampania Xylorin ma na celu dotarcie do szerokiego grona odbiorców narażonych w okresie jesienno-zimowym na częste przeziębienia i katar. Xylorin został przedstawiony jako idealny produkt dla osób, które nie chcą tracić dobrego samopoczucia przez zatkany nos.

Xylorin rozpoczęła komunikację w październiku tego roku. Aktywności w internecie poprzedziła kampania outdoorowa (citylight oraz warszawskie metro). Za kreację „KATARSIS – Absolutne oczyszczenie nosa w 5 minut” odpowiada agencja PZL, a za zakup nośników outdoor dom mediowy Initiative.
Współpraca firm została nawiązana na podstawie konkursu ofert. Prace nad kampanią dla marki Xylorin trwają od września br. W maju tego roku K2 Media realizowało dla Omega Pharm audyt SEO dla jednej z marek z portfolio firmy.

źródło: mat. pras.