Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

MILVAI – nowy serwis zakupowy

MILVAI to internetowy serwis zakupowy z kampaniami tematycznymi, który co tydzień ma być źródłem inspiracji. Znajdziemy w nim przede wszystkim duży wybór starannie wyselekcjonowanych artykułów dla domu, jednak w ofercie pojawią się również inspirujące propozycje z innych kategorii produktowych. Wszystkie artykuły dostępne będą w limitowanej liczbie, ograniczonym czasie i atrakcyjnych cenach.

Na początek na stronie www.milvai.com znajdziemy kilka kampanii, m.in. „Yes, Chef!”, „Kuchnia pachnąca świętami”. Co tydzień w serwisie pojawiać się będzie nowa kampania sprzedażowa, która pozostanie aktywna przez 7 tygodni. Aktualna oferta MILVAI koncentruje się wokół świąt Bożego Narodzenia i chłodnej jesienno-zimowej aury. Wśród licznych propozycji znajdziemy m.in. zestawy do wypieku ciasteczek, porcelanowe kubki i talerze, zestawy do fondue czy pledy na długie jesienne wieczory. Tematy kampanii będą zmieniały się w zależności od pory roku, a ich motywy przewodnie będą nawiązywać do aktualnych trendów.

Wyjątkowość oferty MILVAI opiera się na starannie wyselekcjonowanych produktach. Atrakcyjną i zdecydowanie wyróżniającą na tle innych serwisów zakupowych opcją jest możliwość rozmowy online z konsultantem, który codziennie w godz. 7.30-18.30 służy kupującym pomocą. Aby uzyskać dodatkowe informacje można też wysłać e-mail lub zadzwonić. Innowacyjnym wsparciem dla klientów jest także okno z poradą pojawiającą się przy wybranych przedmiotach. Wraz z rozwojem serwisu rady i wskazówki prezentowane będą w formie inspirującego bloga.

MILVAI – nowe miejsce zakupowe w sieci

„Tworząc nowy serwis zakupowy, chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów, którzy – wybierając produkty – szukają dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. W MILVAI największy nacisk kładziemy na staranny dobór oferty. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że działamy w branży, w której ważną rolę przy podejmowaniu decyzji odgrywają emocje, dlatego chcemy pomóc naszym klientom w dokonywaniu trafnych wyborów, prezentując nasze produkty z dbałością o detale, w inspirujących aranżacjach” − mówi Ada Saffell, Business Development Manager z firmy MERSIGO Sp. z o.o. będącej właścicielem serwisu.

Dla użytkowników, którzy zarejestrowali się w newsletterze, MILVAI przygotował niespodziankę – 10% zniżki do wykorzystania podczas najbliższych zakupów. Do końca grudnia obowiązywać będzie również promocja − dostawa produktów gratis! Począwszy od 1 stycznia koszty dostawy wyniosą jedynie 9,90 zł, a przy zamówieniach powyżej 250 zł dostawa będzie bezpłatna. Dodatkowo z okazji otwarcia sklepu do każdego zamówienia − w ramach prezentu − dodawana będzie ekologiczna torba z włókniny z logo MILVAI.

źródło: mat. pras.