Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nadchodzi iPad 3

 

Świat ujrzy najnowsze dziecko firmy Apple prawdopodobnie 7 marca 2012 roku. Nie jest oficjalna data premiery iPada, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi zdają się potwierdzać to przypuszczenie.

Jak na długo wyczekiwany produkt przystało iPad 3 będzie „naładowany” nowościami. W sieci przewija się mnóstwo informacji o wyposażeniu tabletu, jednak nigdy do końca nie wiadomo co tak naprawdę przygotują specjaliści Apple. Wśród głównych, nieoficjalnych doniesień znajduje się informacja, że nowy iPad otrzyma nowy ekran dotykowy o dwukrotnie większej rozdzielczości (2048 x 1536). Wśród najczęściej spotykanych pogłosek jest również mowa o tym, co ma napędzać tablet, a mianowicie czterordzeniowy procesor A6. Niektórzy jednak przypuszczają, że Apple użyje starej, dwurdzeniowej jednostki ze zwiększoną wydajnością grafiki. Jak będzie w rzeczywistości okaże się w marcu. Dodatkowo iPad 3 ma mieć większą, bardziej wydajną baterię, a także nową, najlepszą wśród konkurencji kamerkę. Najważniejsze jest jednak to, że tablet jak pierwszy będzie obsługiwał technologię 4D -LTE. Ma to zwiększyć szybkość oraz ilość danych przesyłanych siecią komórkową, co z pewnością cieszy jego potencjalnych nabywców.

Największą jak dotąd zagadką jest cena najnowszego iPada. Tutaj spekuluje się o cenie od 550 dolarów wzwyż, ale tak naprawdę są to tylko przypuszczenia i nie można się na nic nastawiać 😉 Jedyną pewną rzeczą jest to, że bardzo popularny starszy brat „trójki” – iPad 3 znacznie straci na wartości. Czy nowy, innowacyjny iPad 3 pobije starszego, ale bardzo popularnego iPad’a 2? „Rodzinny” pojedynek rozpocznie się już na początku marca.