w

Najnowsze trendy w marketingu, social media i nowych technologiach na konferencji Łódź Jungle Web 2014

Najnowsze trendy w marketingu, social media i nowych technologiach na konferencji łódź jungle web 2014

24 i 25 kwietnia Łódź po raz trzeci stanie się stolicą najnowszych technologii, IT, marketingu oraz social media za sprawą ogólnopolskiej konferencji Jungle Web. Jest to jedyna impreza w Polsce, na której spotykają się specjaliści z branży marketingu, reklamy, social media oraz IT i nowych technologii aby podzielić swoją praktyczną wiedzą ze studentami. Jak tworzyć i promować biznes w sieci? Jak skutecznie budować i mierzyć reklamę natywną? Jak tworzyć wizerunek marki w social media? Jak tworzyć responsywne strony www lub czym jest Yammer? To tylko kilka tematów bezpłatnych warsztatów i prelekcji, które poprowadzą najlepsi specjaliści między innymi z firm Microsoft, Ericpol, ATOM, K2, Brand24.

Branżowi specjaliści, praktyczna wiedza, darmowe warsztaty

Tegoroczna edycja konferencji odbywa się pod hasłem ‘Web w Łeb’, które symbolizuje główną ideę Jungle Web – przekazywanie jej uczestnikom najnowszej i praktycznej wiedzy branżowej. Wśród wielu prelegentów pojawi się między innymi Rafał Madycki (Microsoft), który będzie mówił o Yammer, czyli firmowej sieci społecznościowej; Tomasz Stefko (Ericpol) zajmie się responsywnym projektowaniem stron www; Małgorzata Bogacka (ATOM) zdradzi co robić, by sklep internetowy zarabiał. Oczywiście, to tyko nieliczne tematy dwudniowych prelekcji i warsztatów, w których uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział. Partnerzy konferencji: ATOM Media Interaktywne, Digital Touch, Ericpol, IAB Polska, inClick, K2, LemonSkyJWT, Lubię To, mBank, Microsoft, NaTemat, Redmobile, SentiOne, studio PRowokacja Agencja Public Relations, VML Poland będą poruszać między innymi tematy z zakresu wykorzystania danych, budowania i mierzenia reklamy natywnej, zadań community managera, automatyzacji komunikacji, budowania wizerunku marki w mediach społecznościowych, rozszerzonej rzeczywistości w mobilnych technologiach, monitoringu internetu, jakości treści w internecie, Usability czy ePR – wizerunku w sieci. Całość programu dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia, a także na fanpage’u Łódź Jungle Web.

Partnerami głównymi tegorocznej konferencji Jungle Web są firmy Ericpol oraz inClick, natomiast partnerem kreatywnym już po raz drugi została agencja ATOM Media Interaktywne. Nad całym wydarzeniem czuwa studio PRowokacja – agencja Public Relations.

Patronat medialny nad konferencją objęli: Brief, Online Marketing, Marketer+, Nowy Marketing, AdMonkey, Marketing w praktyce, Marketing przy kawie.

Nieformalna atmosfera sprzyjająca networkingowi

Organizatorzy konferencji – członkowie łódzkiego koła naukowego SKN MarkeTEAM działającego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zapewniają, iż tak jak w latach poprzednich podczas tej dwudniowej imprezy będzie panowała niecodzienna, dżunglowa atmosfera przeplatana konkursami, poczęstunkiem dla uczestników oraz zagajnikiem chilloutowym jako idealnym miejscem do networkingu i kontaktu z ludźmi pracującymi w branży. Natomiast po każdym dniu prelekcji i warsztatów uczestnicy, jak i osoby reprezentujące firmy, będą mogły nawiązać wspólny, nieformalny kontakt podczas after party.

Gdzie i kiedy czyli wszystkie najpotrzebniejsze informacje

Tegoroczna edycja Jungle Web odbędzie się 24-25 kwietnia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 22/26, Łódź, Aula A0 (poziom -1)
Udział w konferencji jest bezpłatny, a z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na prelekcjach i warsztatach niezbędna jest wcześniejsza rejestracja na stronie.
Wszystkie niezbędne i aktualne informacje o tegorocznej Jungle Web uczestnicy mogą uzyskać na oficjalnym fanpage’u.

Seminarium design dla biznesu we wrocławiu

Seminarium Design dla biznesu we Wrocławiu

Grzegorz kubrakiewicz tworzy kreatywne laboratorium w 180heartbeats + jung v. Matt

Grzegorz Kubrakiewicz tworzy kreatywne laboratorium w 180heartbeats + JUNG v. MATT