Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Napój alkoholowy o nazwie Buddha Drink od Foodcare

Firma FoodCare, właściciel marek napojów BLACK, FRUGO, 4MOVE i N-GINE oraz produktów suchych oferowanych pod markami Gellwe i Fitella wprowadza na rynek markę Buddha Drink. To debiut producenta w kategorii napojów alkoholowych segmentu RTD (Ready to Drink).

Buddha to pierwszy na polskim rynku drink o smaku egzotycznych owoców pitahaya, tych samych, które nadają niepowtarzalny charakter czarnemu FRUGO. To właśnie sukces tego napoju – najchętniej wybieranego koloru z bogatego portfolio mocno owocowego FRUGO – stał się impulsem do zaoferowania drinku Buddha w tym smaku.

Wydatki na drinki segmentu RTD rosną w Polsce szybciej, niż na jakiekolwiek inne alkohole. Trend ten będzie się utrzymywał dzięki coraz liczniejszym i coraz bardziej popularnym klubom, w których młodzi ludzie spędzają wolny czas. To powód, dla którego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego portfolio nową markę – Buddha Drink. Debiutujemy drinkiem o smaku egzotycznych owoców pitahaya. Liczę, że do końca br. sprzedamy 10 milionów butelek, zaś w perspektywie trzech lat rozbudowując portfolio będziemy liderem tej kategorii. – powiedział Wiesław Włodarski, Prezes firmy FoodCare.

Buddha Pitahaya oferowany jest w szklanej butelce o pojemności 200 ml w rekomendowanej cenie detalicznej 5,99 PLN. Napój zawiera 7% alkoholu.


źródło: foodcare.pl