w

NEO24.PL uruchamia mobilną platformę zakupową

Sklep NEO24.PL, potentat na polskim rynku e-commerce, rozszerza ofertę dla użytkowników mobilnych. Pod adresem m.neo24.pl znajduje się uproszczona i responsywna wersja sklepu internetowego stworzona z myślą o rosnącej rzeszy klientów robiących zakupy za pośrednictwem smartfonów i tabletów.

Po wpisaniu w mobilną przeglądarkę adresu neo24.pl zostaniemy automatycznie przekierowani na mobilną witrynę najpopularniejszego polskiego sklepu internetowego NEO24.PL. Użytkownik strony m.neo24.pl zyskuje łatwy dostęp do najważniejszych funkcji sklepu, a więc wyszukiwania, przeglądania kategorii i koszyka znajdujących się u góry strony oraz telefonów kontaktowych, śledzenia przesyłek i najczęściej zadawanych pytań umieszczonych u dołu. Nawigacja strony jest intuicyjna, wyszukiwanie szybkie, a proces finalizowania transakcji skrócony do trzech kroków, dzięki czemu dokonane w ten sposób zakupy spełniają wszystkie wymogi m-commerce.

Neo24. Pl uruchamia mobilną platformę zakupową

Atrakcyjność mobilnego kupowania za pośrednictwem m.neo24.pl podnoszą korzystne warunki dostawy, obejmujące całkowicie darmową wysyłkę i gwarancję dostarczenia zakupów w ciągu 48 godzin od chwili nadania ich z magazynu. Wśród opcji dostawy znajduje się zarówno przesyłka kurierska, jak i możliwość odbioru towaru w jednym z niemal 10 tys. punktów stacjonarnych, na które składają się paczkomaty Inpost, stacje benzynowe Orlen, kioski RUCHu oraz placówki Poczty Polskiej. Darmowa dostawa i wszechstronne możliwości odbioru paczek to bez wątpienia ogromy atut m-sklepu NEO24, zwłaszcza w dobie tak dużej konkurencji na rynku sieciowych zakupów.

Funkcjonujący od niedawna sklep mobilny m.neo24.pl szybko zdobywa uznanie internautów i branżowych ekspertów. Mobilna platforma została doceniona nominacją do nagrody w kategorii m-commerce w plebiscycie Mobile Trends Awards 2015.

Źródło: mat.pras.

Jak telewizja dzieli internautów – badania ircenter

Jak telewizja dzieli internautów – badania IRCenter

Biedronka z innym obliczem

Biedronka z innym obliczem