Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nokaut 24 – nowa aplikacja zakupowa na tablety

Grupa Nokaut poszerza ofertę mobilną o zakupową aplikację stworzoną dla użytkowników tabletów. Nokaut 24 umożliwia szybkie i łatwe przeglądanie ofert na urządzeniach z najpopularniejszymi systemami – iOS, Google Android oraz Windows 8.

Powstanie aplikacji łączy się z rosnącą popularnością tabletów na naszym rynku. Zgodnie z danymi Grupy, tylko w pierwszej połowie 2012 roku Polacy kupili 130 tysięcy tabletów, czyli o 10% więcej niż w całym roku 2011. Nokaut notuje także wyraźny wzrost ilości użytkowników korzystających z porównywarki za pośrednictwem tabletów – między marcem i wrześniem tego roku ich liczba podwoiła się. Aplikacja Nokaut 24 jest więc dedykowana na szybko rozwijający się rynek, budowany przez użytkowników, którzy swobodnie poruszają się w świecie sieciowych zakupów.

– To najbardziej przełomowa zakupowa aplikacja mobilna, jaka kiedykolwiek powstała w Polsce. To pierwszy rodzimy produkt, który w pełni wykorzystuje możliwości tabletów – mówi Fabian Adaszewski, PR Manager Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.pl.

Użytkownicy aplikacji mogą łatwo i szybko przeglądać produkty, profilowane nie tylko pod kątem upodobań i kategorii, ale również płci. Przed dokonaniem wyboru klient może zasięgnąć rady znajomych za pośrednictwem portalu społecznościowego, a oferta zostanie zapamiętana na później. Na uwagę zasługuje również dopracowana warstwa graficzna aplikacji i przyjazny interfejs. Jej wygląd i funkcjonalności poznać można dzięki stronie www.nokaut24.pl.

Nokaut 24 jest kolejną po Nokaut Skaner (aplikacji dla smartfonów) aplikacją Grupy dedykowaną użytkownikom urządzeń mobilnych. Jak zapowiada Adaszewski, Nokaut 24 to kolejny krok w kierunku przekształcenia porównywarki cen w platformę handlową.