Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nokaut.pl z konkursem dla blogerów

Nokaut.pl organizuje konkurs skierowany do blogerów, w którym nagrodą główną jest 10 000 zł do wykorzystania na promocję bloga lub serwisu internetowego w serwisach Nokaut.pl.

Każdy, kto prowadzi blog lub serwis internetowy z czasem stanie przed dylematem, jak zacząć zarabiać na swoim blogu. Nokaut wychodzi blogerom naprzeciw i przez konkurs chce zachęcić do rozpoczęcia działań mających na celu pozyskanie środków finansowych, które pozwolą na dalszy rozwój bloga. Taka formuła konkursu pozwoli dotrzeć do większej liczby czytelników.

czytaj:   Pierwsza komunia. Liczą się pieniądze i gadżety.

Stawiamy na współpracę z blogami i serwisami tematycznymi. W naszym programie partnerskim bloger sam decyduje o treści reklamy ściśle dopasowanej do treści na stronie www, a rozliczamy się już za pierwsze kliknięcie bezpośrednio z bloga w link reklamowy. To sprawia, że jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku pozwalających na monetyzację własnych stron internetowych – mówi Łukasz Gwóźdź, Traffic&Marketing Director Nokaut.pl.

czytaj:   "Gospodarska wizyta" Marka Zuckerberga w Rosji

Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w programie partnerski Nokaut, podłączyć na blogu narzędzie, które pozwala na monetyzację treści oraz wysłać swoje zgłoszenie na konkurs@nokaut.pl. Więcej informacji na stronie: http://konkurs.nokaut.pl

Konkurs “Pierwszy krok do monetyzacji Twojego bloga” będzie trwał do 31 sierpnia 2016 roku.

Za pomysł, przygotowanie kreacji i organizację konkursu odpowiada Nokaut.pl