Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nokaut.pl z konkursem dla blogerów

Nokaut.pl organizuje konkurs skierowany do blogerów, w którym nagrodą główną jest 10 000 zł do wykorzystania na promocję bloga lub serwisu internetowego w serwisach Nokaut.pl.

Każdy, kto prowadzi blog lub serwis internetowy z czasem stanie przed dylematem, jak zacząć zarabiać na swoim blogu. Nokaut wychodzi blogerom naprzeciw i przez konkurs chce zachęcić do rozpoczęcia działań mających na celu pozyskanie środków finansowych, które pozwolą na dalszy rozwój bloga. Taka formuła konkursu pozwoli dotrzeć do większej liczby czytelników.

Stawiamy na współpracę z blogami i serwisami tematycznymi. W naszym programie partnerskim bloger sam decyduje o treści reklamy ściśle dopasowanej do treści na stronie www, a rozliczamy się już za pierwsze kliknięcie bezpośrednio z bloga w link reklamowy. To sprawia, że jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku pozwalających na monetyzację własnych stron internetowych – mówi Łukasz Gwóźdź, Traffic&Marketing Director Nokaut.pl.

Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w programie partnerski Nokaut, podłączyć na blogu narzędzie, które pozwala na monetyzację treści oraz wysłać swoje zgłoszenie na konkurs@nokaut.pl. Więcej informacji na stronie: http://konkurs.nokaut.pl

Konkurs “Pierwszy krok do monetyzacji Twojego bloga” będzie trwał do 31 sierpnia 2016 roku.

Za pomysł, przygotowanie kreacji i organizację konkursu odpowiada Nokaut.pl