Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nokaut.pl partnerem międzynarodowego serwisu Twenga

Grupa Nokaut SA, właściciel jednej z najpopularniejszej porównywarki cen Nokaut.pl, podpisała umowę strategiczną z międzynarodową platformą zakupową Twenga, skupiającą oferty produktów dostępnych w sklepach internetowych na całym świecie.

grupanokaut-logotype-cmykDzięki ekskluzywnej umowie porównywarka cen Nokaut.pl staje się najważniejszym partnerem Twenga na polskim rynku. Nokaut.pl będzie dostarczał informacji o ofertach co oznacza rozszerzenie zasięgu działania o nowy kanał dystrybucji i będzie skutkować zwiększeniem sprzedaży wśród sklepów będących klientami Nokaut.pl.

– Cieszymy się z współpracy z tak doświadczonym graczem na europejskim rynku e-commerce – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Grupy Nokaut SA. – Cenimy wiedzę i doświadczenie naszego nowego partnera i z pewnością współpraca ta będzie źródłem inspiracji w rozwoju naszej spółki – dodaje.

Nokaut.pl, poza oferowaniem konsumentom szerokiego wyboru produktów z tysięcy sklepów w jednym miejscu, dąży również do zaoferowania kompleksowego wachlarza usług dla sprzedawców internetowych. Teraz wystarczy współpraca z Nokaut.pl, aby jednocześnie korzystać z promocji w serwisie Twenga czy w najbardziej rozpoznawalnych polskich serwisach i portalach tj. WP.pl czy Onet.pl.

– Wybraliśmy na partnera Grupę Nokaut ponieważ chcieliśmy współpracować z firmą, która podziela naszą wizję dążenia do doskonałości, innowacyjności oraz dostarczania internautom najlepszych doświadczeń zakupowych, a sklepom najlepszych klientów – mówi Herbert Knibiehly, dyrektor marketingu w Twenga.

Strony nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia współpracy na kolejnych polach. Jest to pierwszy w tym roku partnerski projekt Grupy Nokaut z doświadczonym międzynarodowym podmiotem.

Nokaut.pl to porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. Co miesiąc odwiedzana jest przez prawie 3 mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius), a na jej stronach, we współpracy z ponad 3.500 e-sklepów, prezentowanych jest ponad 13 mln ofert.

Twenga to otwarta platforma zakupowa istniejąca od 2006 roku, obecnie prezentuje ponad 300 mln ofert z ponad 200 tys. sklepów internetowych. Serwis dostępny jest dla mieszkańców Polski, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji, Brazylii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii i Chin.

Źródło: mat. pras.