Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowa osoba i social video w OX Media

Krzysztofa Filipiak wzmocniła zespół agencji kreatywnej OX Media na nowo utworzonym stanowisku Social Video Specialist.

Krzysztofa_Filipiak_z_OX_Media
Filipiak zajmie się rozwojem działu Social Video w związku z poszerzaniem zakresu oferowanych usług agencji. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii video marketingu dla klientów OX Media oraz wsparcie działu dedykowanego social fashion.

– Przyszłość mediów społecznościowych to jeszcze większa interakcja i integracja social media z video – komentuje Dariusz Szpak, prezes OX Media. – W najbliższym roku nastąpi gwałtowny rozwój video marketingu i social TV na świecie. W Polsce ten trend nie jest jeszcze tak mocno widoczny, mimo to chcemy być jego częścią wprowadzając nowe kompetencje, które będą rozwijać kanał komunikacji marek z ich konsumentami – dodaje.

Krzysztofa Filipiak prowadziła wcześniej firmę Blueberry Media, zajmującą się tworzeniem scenariuszy i materiałów video na potrzeby firm oraz korporacji. OX Media jest również właścicielem brandu OX Reputation, którego działalność skupia się wokół zarządzania reputacją w sieci, czyli łączeniu monitoringu internetu z działaniami SEO PR oraz social media.


Źródło: mat. pras